Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap reggel pócsmegyeri helyzet.

P6054759.jpg

Már ide se jöttek le,túl sokan a megbeszélésre :rolleyes:

P6054760.jpg

A gáton

P6054773.jpg

P6054774.jpg

Kis pihenő.Ezt csak azért rakom fel hogy lássátok milyen kevesen voltunk.Kb még ennyien lapátoltak 800méterre tölünk,

P6054776.jpg

P6054777.jpg

P6054780.jpg

Elég lassan halad ;)

P6054787.jpg

P6054797.jpg

Link to comment
Megosztás:

Még kevesebben vagyunk,és valószínű,hogy a lapátolós brigád is megfogyatkozott,mert nem volt zsák amit rakni lehetett volna.....

P6054800.jpg

P6054802.jpg

P6054803.jpg

P6054806.jpg

Megmondom öszintén,hogy nem ilyennek képzeltem el,ezt az egészet.Surányban 2000 laknak,kb ennyi telkes majom van még itt.....Pócsmegyeren is laknak 900an.és kb 200ember volt hajlandó bármit is csinálni :rolleyes: Ez magyarország ;)

Persze rengetegen jöttek a gátra fényképezni,de eszükbe se jutott,beállni segíteni,ha meg szoltak nekik,vagy elmentek,vagy lehajtották a fejüket,de olyan is volt aki még meg volt sértődve.Tényleg nem értem az embereket :D Ha baj lenne,akkor meg menne a sírás.

Link to comment
Megosztás:

Megmondom öszintén,hogy nem ilyennek képzeltem el,ezt az egészet.Surányban 2000 laknak,kb ennyi telkes majom van még itt.....Pócsmegyeren is laknak 900an.és kb 200ember volt hajlandó bármit is csinálni :rolleyes: Ez magyarország :D

Persze rengetegen jöttek a gátra fényképezni,de eszükbe se jutott,beállni segíteni,ha meg szoltak nekik,vagy elmentek,vagy lehajtották a fejüket,de olyan is volt aki még meg volt sértődve.Tényleg nem értem az embereket :D Ha baj lenne,akkor meg menne a sírás.

Idézlek téged: ez magyarország... ;)

Ha köv héten és most nem berekfürdőn lenne fontos átadás,valszeg a cégtől is tőlünk sokan már edelényen lennénk,de sajna nem tudunk menni.

Link to comment
Megosztás:

István!

Nézd a pozitív oldalát! Most egy darabig nem kell szoliba menned...

Nálunk holnap kezdődik a második ütem... megint nem melózok pár napot, úgyhogy belecsapok...

Csüt péntek éjszakás leszek, úgyhogy a péntek adott, hogy jöhettek be... legalább most tuti ott leszek... :rolleyes:

Ákos is szégyellje magát... ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hihi..

Jövünk haza tegnap este a Hungárián..Barátnőm vezetett.. friss jogsis..kb. 5.ik alkalom, hogy viszi a verdát :D

Állunk a lámpánál, mellénk egy motoros.. nemsokára, hallom, valaki tiltásig pörget valamit...mondom..NA.. melyik az a marha.. ;) a motoros volt? :rolleyes:

ÁÁááá annak nem ilyen lenne a hangja.. mivel csaj volt a mocis, gondoltam,biztos a csajnak, motornak pörgette valaki..

Zöld.. indulunk nyugisan...valaki tekeri a gumeszt.. na mondom racsing :D

Aztán látom mi az.. jéééé egy Kadett.. jéé... Cabrió... jééé ...

Na!! nem marha.. csak egy Kadettos... :D :DDD Pehi Csabi... (aztán ha jól láttam a jobb 1bő, talán Gelkó bácsi ment utána(d)?!

Mi csak nagypapisan.. kezdő a lelkem, nem szágúldozunk :P

Integettem, bár lehet nem látszott... :D

am: Vktr bácsi jóvoltából (thx) van "új" '99-es gyári hűtőm.. szombaton már nem raktam be, vasárnap meg asszonypajti telek volt, mert most egy darabig nem lesz szabad napja(hétvégén se)..

Még Pénteken visszaraktam a csövet a hűtőre, azóta is ott van.. nem mozdúlt semmit..pedig szombaton egy kicsit megkergetett egy bubu .. azthittem Anti :D (vácin kifelé, 2es vagy mi eleje.. csak én le is jöttem egyből ooocsany felé..) jól jött.. úgyis tesztelni akartam...

Úgy voltam,ha azt kibirta, akkor szép nyugisan délegyháza-vissza utat is ki kellene..(azért nálam volt a hűtő, meg 2x5liter ioncserélt,meg 3 GM hűtőviz,meg szerszámok :D)

76836814.jpg

Coupe meg a többiek, akik legények a gáton!

Le a kalappal! Mondjuk az tényleg érdekes,hogy csak annyi ember ment melózni.

A többiek házát nem fenyegette a viz? Olyan helyen voltak,vagy úgy voltak vele, van más aki megcsinálja az ő védelmüket is?!

Link to comment
Megosztás:

Coupe meg a többiek, akik legények a gáton!

Le a kalappal! Mondjuk az tényleg érdekes,hogy csak annyi ember ment melózni.

A többiek házát nem fenyegette a viz? Olyan helyen voltak,vagy úgy voltak vele, van más aki megcsinálja az ő védelmüket is?!

Az Én házamat sem fenyegeti a víz.....Ha nálam gáz lenne,akkor pesten nem folyna víz a csapból :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mi tegnap reggel értünk haza, elég kemény volt. Volt gyerekmentés házból, sajnos össze is dőlt is pár.

Volt tökölés, volt fejetlenség, de szerencsére azért többségében értelmes, hasznos munka.

A VPOP folyamatosan kb 1200 embert tart kint a gáton, 12 órás váltásokban nyomjuk.

Ha lesznek képek, teszek fel én is, de mi csak telóval fotóztunk néha és este 8tól reggel 8ig voltunk, tehát szerintem nem lettek túl jó képek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem lakom messze,sőt....csak mögöttem van a vízművek területe,Budapest innen kapja a vízet.Gondolhatod milyen gát van építve,végig Kisorosziig.

Akkor csinálj valamit mert nálam a csapból gyalázat minőségű víz folyik :rolleyes:

Ordíts át, hogy a kurv@anyátok, vagy engedd rájuk a kutyát vagy legyen valami ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.