Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hi!

Szerda este (cca22kor) taliztam egy piros GSi-s Cartársassal a XIII.ban.. bőszen integetett..én meg kanyarodtamki a reiiterre... ablakom nem volt lehúzva, így csak a kezem tudtam az ablakra tapasztni, majd vészvillógózni.. üdv. ha innen volt vki.... :lol:

Húztam haza, mert reggel meló volt.. (5kor kukurikú)..holnap meg 4kor.. megyünk le tiszafüredre melózni :lol:

am: tud valaki valami okosságot gumi téren? neeeeeem.. nem óvszerről kérek tanácsot..

Kellene 4 nyárigumesz, mert szegény télieket szarrá koptatom ebben a melegben.. és idén még jó lenne ezekkel közlekedni :lol:

Ergó, valaki valahol kedvezményt, olcsó gumeszt? :devlish:

am2: Bridgestone Turanza ER30 vagy és ER300 ról vélemény?

vagy lehet inkább falken 912.. ez newba se olyan vészes.. 13 körül már van... bár jó lenne olcsóbban :lol:

Jéé... ő is újpesti.. és jééé ő is oda járt suliba ahova én.. (Bay)... csak szerintem ő potom 10 évvel miután végeztem :DDD (valamelyik oldalon írja, hogy 88as.. én meg 77 ;) Remélem az iskolarádió-meg studió még működik.. mit szórakoztunk a kábelezéssel ;))

Link to comment
Megosztás:

Szerda este (cca22kor) taliztam egy piros GSi-s Cartársassal a XIII.ban.. bőszen integetett..én meg kanyarodtamki a reiiterre... ablakom nem volt lehúzva, így csak a kezem tudtam az ablakra tapasztni, majd vészvillógózni.. üdv. ha innen volt vki.... :devlish:

Nem jár ide, de ha az én régi sokküllős OZ-m volt rajta akkor ismerjük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stefan, köszi.

Kellene 4 nyárigumesz, mert szegény télieket szarrá koptatom ebben a melegben.. és idén még jó lenne ezekkel közlekedni :lol:

Ergó, valaki valahol kedvezményt, olcsó gumeszt? :devlish:

Használt is jó?

(195/60 r15)

Link to comment
Megosztás:

Nem jár ide, de ha az én régi sokküllős OZ-m volt rajta akkor ismerjük :lol:

Csak egy pillanatra láttam.. lassan kanyarodtam :lol: de mintha.. meg az előző lurdis képeken is mintha ő lett volna....

Használt is jó?

(195/60 r15)

Ha használható, nem túl rossz gumesz..és az ára is arányos.. mert filózok új gumin.. csak nem tom meddig tartana az én lábam alatt :lol:

Egyszer volt új gumim.. asszem 2 évet bírt.. igaz.. a kátyú betett neki... :devlish:

szerk:jah..most látom,hogy /60-as... :S.. hmm.. nyárinak lehet kicsit "magas" :lol: 195/50 ben gondolkodok..igaz, a téli is asszem 60-as...

Link to comment
Megosztás:

Kellene 4 nyárigumesz, mert szegény télieket szarrá koptatom ebben a melegben.. és idén még jó lenne ezekkel közlekedni :lol:

Ergó, valaki valahol kedvezményt, olcsó gumeszt? :devlish:

Több szezonon keresztül télivel járni télen nyáron nem semmi....

Link to comment
Megosztás:

Több szezonon keresztül télivel járni télen nyáron nem semmi....

Őőő...ez nem tom honnan jött... :devlish:

Bár az igaz, hogy tavaly nyáron télivel jártam.. de nem tapadt rosszúl ;)

Elötte meg nyárival járkáltam...télen is.. :lol:

Most meg kicsit el vagyok csúszva.. röhely, de rohadtúl szaladnak a napjaim :S ;)

Most is húzok aludni.. 4:45 kor ébresztő, és irány tiszafüred...

Redi:

Jó az egyezményes köszönő jelünk :lol: Szerintem a többi ember csak nézett,hogy ezekkel meg mi van?! :lol:

Mutogatnak egymásnak.. aztán meg integetnek haverként :P

Am: valszeg az a srác lesz (piros gsi). Ma láttam a tesco parkolóban is.. csak én már gyalog voltam.. igy nem csápoltam neki..

Egy fekete kadett ment utána.. és ja.. a sokkűllős széép felni volt rajta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Őőő...ez nem tom honnan jött... :devlish:

Bár az igaz, hogy tavaly nyáron télivel jártam.. de nem tapadt rosszúl ;)

Elötte meg nyárival járkáltam...télen is.. :lol:

Most meg kicsit el vagyok csúszva.. röhely, de rohadtúl szaladnak a napjaim :S ;)

Most is húzok aludni.. 4:45 kor ébresztő, és irány tiszafüred...

Redi:

Jó az egyezményes köszönő jelünk :lol: Szerintem a többi ember csak nézett,hogy ezekkel meg mi van?! :lol:

Mutogatnak egymásnak.. aztán meg integetnek haverként :P

Am: valszeg az a srác lesz (piros gsi). Ma láttam a tesco parkolóban is.. csak én már gyalog voltam.. igy nem csápoltam neki..

Egy fekete kadett ment utána.. és ja.. a sokkűllős széép felni volt rajta... :lol:

Az meg valszeg Vilike volt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Őőő...ez nem tom honnan jött... :devlish:

Bár az igaz, hogy tavaly nyáron télivel jártam.. de nem tapadt rosszúl ;)

Elötte meg nyárival járkáltam...télen is.. :lol:

Az rémlet hogy valami van a gumijaiddal de akkor valszeg az volt h nyárival jártál télen :lol: Szóval télen nyárival nyáron télivel :lol:

Tessék télen télivel járni. Nem olyan drága mint az ápolás... ;)

Jah és nagy a pofám de télen is AT-s gumival jártam a nivával ami kb nyárinak felel meg :lol: szar is volt.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.