Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kapott a veki friss olajat... most nagyon boldog :devlish:

:lol:

Az enyém kevésbé boldog. A hűtőt sikerült kicserélnem, végre nem folyik a víz sehol, de a próbautat nem bírta ki, valahol elkezdett folyni -a változatosság kedvéért- az olaj (igen, megint elfolyattam egy XE-ből az olajat :lol: ).

Már sötétedett, meg az egész napos mókolás után kicsit tele volt a tököm, de mindjárt kimegyek és aláfekszek, hogy mégis honnan folyik. Sanszos, hogy az olajhűtő csöve vagy csatlakozása adta meg magát. Remélem "csak" ez lesz a gond!

Szerintem ki lesz iktatva az olajhűtő, mint a Corsában (abba is jó volt anélkül is), mert nagyon hülye helyen -a szervószivattyú meghajtása alatt -jön el a cső, meg eleve egy gyenge láncszem a dolog.

Link to comment
Megosztás:

:devlish:

Az enyém kevésbé boldog. A hűtőt sikerült kicserélnem, végre nem folyik a víz sehol, de a próbautat nem bírta ki, valahol elkezdett folyni -a változatosság kedvéért- az olaj (igen, megint elfolyattam egy XE-ből az olajat :lol: ).

Már sötétedett, meg az egész napos mókolás után kicsit tele volt a tököm, de mindjárt kimegyek és aláfekszek, hogy mégis honnan folyik. Sanszos, hogy az olajhűtő csöve vagy csatlakozása adta meg magát. Remélem "csak" ez lesz a gond!

Szerintem ki lesz iktatva az olajhűtő, mint a Corsában (abba is jó volt anélkül is), mert nagyon hülye helyen -a szervószivattyú meghajtása alatt -jön el a cső, meg eleve egy gyenge láncszem a dolog.

Ha leveszed a szűrő alatti betétet én szivesen átveszem okosba,ne a kukába dobd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért irtam, úgy hogy M-mód, mert ha kiválasztasz egy ilyen témát, akkor nagy valószínűséggel csak az időt állítod, az F érték meg beáll mondjuk 3,2-re, és akkor nem lesz szép csillag alaku a fényforrás 1. pontja.

A másik dolog, ami az automaták ellen szól, hogy az F érték, kb 2,8-5,6....ha sikerülne is beállítani 5,6-ra, mondjuk ilyen sötétbe akkor is kb lenne 2-5 mp-d, alkotni vagy belevakuzna és lenne 1 mp-d :devlish:

Aztán ha bejutottatok a TV-be mint művészek, jogdíjat kérünk ;) :lol:

Jogos.. bár ha van mondjuk egy csillagos égbolt opció, és belevakuzik, hát grat az alkotóknak ;)

Asszem csináltam régen én is ilyen hosszú záridős képeket a tz1 el, majd megnézem milyen F-et használt :lol:

És természetesen az M mod az igazi.. én ezt a téma módot arra irtam, ha nincs manuál módja a gépnek.. akkor talááááán.....

Szerintem ki lesz iktatva az olajhűtő, mint a Corsában (abba is jó volt anélkül is), mert nagyon hülye helyen -a szervószivattyú meghajtása alatt -jön el a cső, meg eleve egy gyenge láncszem a dolog.

Mennie kell.. a mi verdáinkban már gyárilag nincs... (én, coupe.. meg nem tom még hirtelen kinek van ilyen évjárat.. a motor meg sztem ugyanaz többé kevésbbé..

Ha leveszed a szűrő alatti betétet én szivesen átveszem okosba,ne a kukába dobd! :P

Hiééééénaaa :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha leveszed a szűrő alatti betétet én szivesen átveszem okosba,ne a kukába dobd! :lol:

Átrakom a dugós adaptert ami a Corsa alatt volt, vagyis átalakítom a Vekit olajhűtő nélkülire, mert rohadt sérülékeny helyen tudnak csak előre menni a csövek, pl. a szervószivattyú miatt is. :devlish: Kukába semmiképp nem fog kerülni, de ha meg akarok majd szabadulni tőle mindenképp gondolok rád :lol:

Amúgy, amiről beszéltünk olajhőfok mérő, az lehet, hogy ezután még aktuálisabb lenne. Ha tudsz valamit megbeszélhetnénk róla...

Link to comment
Megosztás:

...

Mennie kell.. a mi verdáinkban már gyárilag nincs... (én, coupe.. meg nem tom még hirtelen kinek van ilyen évjárat.. a motor meg sztem ugyanaz többé kevésbbé..

...

Tudom. A Corsában sem volt, pedig az kapta az ívet rendesen és bírta.

Emlékszem, amikor az M5-ösön vagy 50Km-en keresztül volt a hajsza a Hondával... :devlish: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy, amiről beszéltünk olajhőfok mérő, az lehet, hogy ezután még aktuálisabb lenne. Ha tudsz valamit megbeszélhetnénk róla...

Agyalok rajta mi lenne a legjobb megoldás.

Nekem olajhőfok,olajnyomás és töltés kellene,ha összejön,akkor a hamuzó helyére megcsinálom a helyet neki.

Tényleg...valaki nem tud erre megoldást?

Link to comment
Megosztás:

Agyalok rajta mi lenne a legjobb megoldás.

Nekem olajhőfok,olajnyomás és töltés kellene,ha összejön,akkor a hamuzó helyére megcsinálom a helyet neki.

Tényleg...valaki nem tud erre megoldást?

hamuzó? X-ray hová is csinálta? Ő vol az aki papírgurikból csinált valami ilyesmit, nem? Vagy rosszul emléxem? Ilyen műszertartó konzolt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.