Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi is ez? Engem is érdekelne lehet a dolog. Köv hónap végével felmondtam a garázst mert már van másik autó amivel meg tudom közelíteni a Kadettot.

Hogyhogy miez. A társasház alatt egy beálló. XVben van szal Neked messze.

Amúgy megnéztem ezt pénteken eladó garázs Lanti meg Vktrnak közel van, Kadett vagy Astra méretűből két kocsi is elfér ezen a 12nm-en és 1 milka nem pénz ezért a teremgarázsért és csak 2ropi a közösköltség.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan, ahogy Stefan mondja.

Kell 1 fényképezőgép, ami tud legalább 15 mp-es záridőt, az se baj ha az F érték 8 vagy annál több (ez akkor fontos, ha a hely olyan világos, mint a Lurdy parkoló).

Kell 1 állvány, anélkül eléggé esélytelen.

Meg kell 1 (vagy több) fényforrás, pl homasitás ledcsík, vagy telefon, vagy bármi. Több szín, még érdekesebbé teszi.

Photoshop nem kell hozzá, Pl, a "P4290013.jpg" képen elég jól lehet látni, hogy Rastalos tolat ( :devlish: ) vagy a "P4290043.jpg" képen a fehér csik a fényszóró, a piros csik meg a fék asszem egy omega volt :lol:

Talán ez a legjobb kép arra, hogy miért is nem PS :lol: :lol:

75132885.jpg

Link to comment
Megosztás:

1. Először is milyen fényképeződ van??

Tudsz vele Manuális (M) módban fotozni??

Gép tetején van egy tkergetős gomb, azt eltolod M-be, és ott akkor már csak a nyilakkal, meg az OK gombbal kell játszadózni.

Ha nem tudsz M-modba menni, akkor kiestél ebből a játékból......

(azért nézz szét fotós oldalakon is, ott biztos többen tudnak majd segíteni)

Itt meg pörög a topic, és majd jönnek dolgozni a MODik :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Azért normálisabb autómata gépek esetén is van esély.. mondjuk éjszakai téma címszóval..

Anno a pana tz1-esem pl tudott asszem 15, 30 és 60seces záridőt csillagos égbolt témában..

A Fz-50 meg már "profi" :devlish:

De kell egy gép tipus, és hátha tudunk segíteni...

Link to comment
Megosztás:

ÁHÁ. Köszi sikerült! Tudom állitani egészen 1 másodperctől 30ig! Na majd probálkozom olyanokkal amit csináltatok! M betühöz tekertem és ott lehet álligatni! Egyébként egy Sony-dsc-s930!

Nekem már egy újabb fajta S930am van. A neten is azt írják hogy nincs állítható záridő, meg a fényképezőben sem találtam. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Azért normálisabb autómata gépek esetén is van esély..

Azért irtam, úgy hogy M-mód, mert ha kiválasztasz egy ilyen témát, akkor nagy valószínűséggel csak az időt állítod, az F érték meg beáll mondjuk 3,2-re, és akkor nem lesz szép csillag alaku a fényforrás 1. pontja.

A másik dolog, ami az automaták ellen szól, hogy az F érték, kb 2,8-5,6....ha sikerülne is beállítani 5,6-ra, mondjuk ilyen sötétbe akkor is kb lenne 2-5 mp-d, alkotni vagy belevakuzna és lenne 1 mp-d :devlish:

Aztán ha bejutottatok a TV-be mint művészek, jogdíjat kérünk :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.