Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nocsak Csabi drakulálok. Rendesen átíratod meg minden?

persze ez egy legál vas, bár C20NE-re van írva de motorkódos és ők úgy is adják, hogy NE-vel, viszont felnyitottam a géptetőt és XE van benne motorszám nélkül :lol: Mondtam is neki, hogy ja ja egész jól mennek ezek a 116LE-s mocik :) Azt se tudja a csávó mit ad el, tegnap érkezett hozzájuk sikerült egy adag gittet húzniuk a jobb hátsó javítóívre mondván, hogy holnapra lefulják mert csak fel volt heggesztve, de lebeszéltem őket róla, és így elhoztam olcsóbban. 235ért lett meg, ma megyek érte csak leelőlegeztem. ABS, ASR elektromos ablak meg elektromos tükör van benne, a belseje mintha ott gyűjtötték volna a szemetet kb, de találtam egy plusz alapjárati mocit ;) , kicsit reparálni kell de a kaszni amúgy nem rohad, a bal sárvédő csak fel van ba.zva rá és nincs lefényezve, egyszer majd kell rá egy zárhíd csere mert az valami utángyártott fos felkókányolva.

Link to comment
Megosztás:

csak ilyet találtam..

Tau man ji D (Initial D Live Action Movie) 1.47perc

van hozzá magyar felirat.

http://www.animenewsnetwork.com/encycloped...ime.php?id=3394

amúgy ha jol néztem ez egy sorozat volt

Ez az igen. Initial D Live Action Movie a neve és 2005ben készült. Ajánlom a BRRiP-et. Nagyon szép tájak vannak benne. :lol:

Egyébként, ebből volt sok minden. A manga rajzfilmsorozattal kezdődött, aztán lett ez a film, meg még állítólag jó pár film készült belőle. Aztán volt számítógépes játék meg még sok minden. :)

Link to comment
Megosztás:

ez nem vicc :lol: :P , asszony örül, hogy majd megtanul vezetni végre bár szerintem tud csak bizonytalan, de mikor levettem az összeget a számláról annak nem örült :)

Látom azért Zugló megmaradt gazdag negyednek... ;) ;)

Gratulálok Csabibácsi...bár sajnos már levették a hirdetést, így fingom sincs mit vettél... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.