Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azért is lett oda az élet mert az emberek rájöttek h nincs értelme rákölteni 5millat egy 500k-s autóra... :lol:

konkrétan a gsi-vel valóban az a baj h megöregedett és egyre kevesebben fanolják. de valaki pont ezért tudja megvenni mert az ára a béka segge alatt kezd lenni.

az hogy létezzen egy klub -kicsi nagy mérleg vagy opel ahhoz nem csak jó vezetők kellenek hanem aktív tagok.

Link to comment
Megosztás:

Én ma ráültem, beindítottam Tom új mociját... nekem nagyon bejön... összenyálaztam, és utána le is szálltam róla... :lol:

Nekem is tetszik, ellenben közúton betiltanám őket.

Ma már mertem húzni egy teligázt harmadikban, de a max teljesítményig még mindig nem mertem forgatni, pedig soha nem gondoltam volna, hogy ilyen kérdésben problémáim lesznek... :)

NAGYON durva.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is tetszik, ellenben közúton betiltanám őket.

Ma már mertem húzni egy teligázt harmadikban, de a max teljesítményig még mindig nem mertem forgatni, pedig soha nem gondoltam volna, hogy ilyen kérdésben problémáim lesznek... :lol:

NAGYON durva.

Vigyázz magadra azért... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez is alapkütyü... szerintem ezeket egy cég gyártja, és különböző hátlapokat raknak rájuk aztán kész...

Ebben már van warning jelzés, ha túlszalad a nyomás... kérdés, hogy lehet e állítani, vagy be van állítva egy fix értékre és kész... mert már láttunk olyat is...

lehet ha letolja a 2 bart csipog... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na egy kis szösszenet a Subaru klub fórumról adóügyben...

Nálunk már kitalálták az okosok a kiskaput :)

"Mentesül az adó megfizetése alól, akinek a hajója egy MVSZ tagegyesület üzemeltetésében van (jan. 1-i állapot). Az üzemeltetés átadását szerződéssel kell igazolni és ez esetben a hajóval kapcsolatos költségeknek (kikötődíj, nevezési díj, stb.) az egyesületnél kell megjelennie. Az üzemeltetési jogot a hajólevélbe/regiszterbe is be LEHET jegyeztetni a Nemzeti Közlekedési Hatóságnál, ez esetben a szerződést ügyvédi ellenjegyzéssel kell ellátni."

Tom, vigyázz azzal a szarral :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt nem ők találták ki... max alkalmazzák... az egész Balaton-parton ez megy kb... meg mindenhol ahol ezt el lehet játszani...

:lol:

Jó akkor alkalmazzák. Ezekre a gépekre 70 az éves adó, kivéve amelyik elmúlt 10 éves mert arra fele. Most egy ilyen versenykészen 6 milka körül van.

Link to comment
Megosztás:

Jó akkor alkalmazzák. Ezekre a gépekre 70 az éves adó, kivéve amelyik elmúlt 10 éves mert arra fele. Most egy ilyen versenykészen 6 milka körül van.

Plusz gondolom a kikötőben a hely sem 2 forint, fenntartás, utánfutó....inkább azt mondom, ezt olyan engedheti meg magának, akinek mindig van 4-5 felesleges gurigája.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.