Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ott hagytak vele fél órára egyedül,és közölték ha 30 perc múlva nem jön érte senki,akkor elfelejtettek :lol: A káoszt leszámítva jó volt,fura :P

Amikor volt kollegám lánya született hívtam délután a szülés után közvetlen.

Csak annyit kérdeztem: Vincent?Örülünk? :lol:

Apás szülés volt?Bent voltál?

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok István :D :lol:

a második képen simán hasonlít rád :lol: legalábbis sztem

Jaaaa... pont annyi haja van mint Istvánnak nyáron... :P :lol:

Amikor a húgom született, engem akkor műtöttek a hátammal, és kicsit odavoltam... amikor kihozták ilyen trutyisan, lilán, kéken, hát én simán majdnem telirókáztam... :lol: :lol:

István, még 1x sok boldogságot, örömet a kiscsajhoz! Gondolom már várod amikor majd hozza 18 évesen a barátnőit, hogy "Apu itt aludhat... ???" Perszeeee... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa... pont annyi haja van mint Istvánnak nyáron... :P :lol:

Amikor a húgom született, engem akkor műtöttek a hátammal, és kicsit odavoltam... amikor kihozták ilyen trutyisan, lilán, kéken, hát én simán majdnem telirókáztam... :lol: :lol:

István, még 1x sok boldogságot, örömet a kiscsajhoz! Gondolom már várod amikor majd hozza 18 évesen a barátnőit, hogy "Apu itt aludhat... ???" Perszeeee... :P ;)

ezt inkább te várod nem? hátha áthívnak egy grillpartira :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután 1 kor megszületett kislányom,Réka.....

Detti is,és agyerek is jól van....3kiló 40deka,és 51 centi.Kicsit hamarabb jött mint vártuk :lol:

Na ez király hír!!!! Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.