Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nekem erről az amerikai filmek jutnak eszembe mikor csórikám megveszi az öreg chevy-t és suli/meló után elmegy az ilyen szervizekbe és egész éjjel szerel :lol:

pl : Stephen King Christine-je...csak ott nem Chevy volt hanem Plymouth Fury...

A kezdeményezés nagyon jó, de ez sajnos még nem az amcsi filmek feelingje, ugyanis árban csak akkor

jó, ha tényleg csak egy-két órás kis dolog van az autón, amit mondjuk jobb a meleg (tényleg, fűtött?) műhelyben

megcsinálni, mint a ház udvarán, vagy a parkolóban. Soknapos szerelések esetén súlyos összegek jönnek ott

össze, amire nincs pénze nálunk az Arnie féléknek :lol:

Nekem is jó lenne néha ilyen, de sajna messze van :huh:

Link to comment
Megosztás:

Wehe:

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

*kell vennem pukis fóliát

*a soroksári úton találtam egy boltot, nincs is vészesen messze

           Xray©™                alias            Blitz78©                üzenete:

*Fingjá bele egy zacskóba

:huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Wehe:

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

*kell vennem pukis fóliát

*a soroksári úton találtam egy boltot, nincs is vészesen messze

           Xray©™                alias            Blitz78©                üzenete:

*Fingjá bele egy zacskóba

:huh: :lol:

ilyen van nekem is :lol:

és mikor lesz véééhat?XD

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

előbb ótó kell, aztán meglátjuk elgurul e ismét a gyógyszer

nAgyFEj!!! üzenete:

van olyan verzió h nem gurul el?:-OXD

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

:F

nem valószínű .))

Link to comment
Megosztás:

ilyen van nekem is :D

és mikor lesz véééhat?XD

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

előbb ótó kell, aztán meglátjuk elgurul e ismét a gyógyszer

nAgyFEj!!! üzenete:

van olyan verzió h nem gurul el?:-OXD

stefan_ (Istvan Barta) üzenete:

:F

nem valószínű .))

Hát igen az élet apró örömei! :huh: :lol: Stefán komp akart lenni de nem komplett! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha fáztok már a kinti szereléstől menjetek ide ! - csak vigyétek a MOTE tagságitokat is :huh:

az ötlet nagyon jó szerintem, de nem tudom mennyire lesz rá kereslet. Aki magának bütyköl általában nem a gazdagabb fajtából van szerintem, aki meg másnak annak meg van helye hozzá. Nem tűnik amúgy valami nagynak a hely ennél még Diny vidéki műhelyében is több a férőhely majdnem.

Link to comment
Megosztás:

A kezdeményezés nagyon jó, de ez sajnos még nem az amcsi filmek feelingje, ugyanis árban csak akkor

jó, ha tényleg csak egy-két órás kis dolog van az autón, amit mondjuk jobb a meleg (tényleg, fűtött?) műhelyben

megcsinálni, mint a ház udvarán, vagy a parkolóban. Soknapos szerelések esetén súlyos összegek jönnek ott

össze, amire nincs pénze nálunk az Arnie féléknek :lol:

Nekem is jó lenne néha ilyen, de sajna messze van :huh:

az oldalukat megnézve tényleg nem tűnik rossznak

a csápos emelő nagy királyság és ahogy látom van mindenféle szerszám meg eszköz....bár a dijszabással nem mindig vagyok kibékülve....de ha tudom, hogy van ilyen simán idemegyek mintsem egy udvarban sz....k a kerékcserével szar szerszámokkal :lol:

Link to comment
Megosztás:

az ötlet nagyon jó szerintem, de nem tudom mennyire lesz rá kereslet. Aki magának bütyköl általában nem a gazdagabb fajtából van szerintem, aki meg másnak annak meg van helye hozzá. Nem tűnik amúgy valami nagynak a hely ennél még Diny vidéki műhelyében is több a férőhely majdnem.

Na igen,de lesz az még több férőhelyes is. :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

A miért nem szabad drága kocsit venni mai epizódja

astrakuka.jpg

Ez a kép még akkor fogadott amikor kiszaladtam a boltba, mondom ha indulok majd úgyis arrébbtolom. Aztán amikor lementem hogy na akkor indulok, egy cigó nyanya szétpakolta az előttem lévő kukák közül az út felőlit. Majd amikor mondtam neki hogy legyen szíves arrébb húzni a kukákat merhogy kiállnék, akkor úgy válaszolt mint Csubakka :lol: De azért arrébbhúzta :huh:

BCsabi ma 8-9 óra felé dolgozol és leszel a Jászai Mari tér felé? :lol: Ha nem válaszolsz itt majd hívlak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.