Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

sziasztok.

az elején kezdeném az én kis gondomat!

le merült a vectram-nak a kulcsban lévő elem pótkulcsban még csak nem is volt ellem de én azt nem tudtam mert még csak nem rég vetem meg :lol: Amikor be dugtam az elem nélküli pótkulcsot rögtön ki is mutatta a komputer hogy nincs benne nafta de ez még semmi azzal a lendülettel észre vettem hogy a műszer falon (km óra mellet) mutat egy autót és rajta egy óriási lakatot ki is vettem rögvest a kulcsot úgy tizedik boltban találtam is megfelelőt 2032 típust ki is cseréltem sikeresen még ! újra is tanítottam a pótkulcsot (az elsőt el rontottam leeset róla a cinezett gomb) de most hogy már jó az elem erre fel meg már ki mutatja a rejtet hiba jelet de csak addig ég míg be nem indítom a kocsit utána el is tűnik Na ez lenne a kérdésem csak hogy ez csak az előzményeket mutatja hogy volt egy ilyen jelegű gond! ha igen akkor hogy tudom ezt a jelzést ki ütni?? mert hát ezért nem szívesen szeretnék 6 ezret fűzetni ami persze csak 2 perc :huh: !

Segítségeteket előre is köszönőm turkymedve

Link to comment
Megosztás:

A 7en nekem is elszállt a bizti benne:) 3év alatt először. Úgy látszik ez a 7 egy ilyen gsiablaktörlőbiztosítékgyilkos7 :huh:

nekem a hátsó szált el tavaly , azóta is úgy van , Lóri mondta odaadja az övét mert neki nem kell,,, majd cserélem , de hogy a biztikör közös az elsőével ezt valahogy nemértem, kiveri a hátsó a biztit és nem megy az első sem.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Itt a tél, téligumi kéne... Kérdésem: 286os első cali fékekre rámegy a 15"ös lemezfelni? Tudom nem nehéz kipróbálni egy gumisnál, de így mégkönnyebb megtudni talán:)

Valakinek van tapasztalata ebben?

Előre is thx!

284-es és 288-as fék van csak. :huh:

6x15 ET49 lemezfelnik és a gyári alufelnik is felmennek.

Link to comment
Megosztás:

COD4 MW2

Elég komoly a grafika sőt , a történet is jó , bár az orosz reptéren csak ugy terroristaként civileket ölni , hát nemtudom az a rész nem jött be a történet jó , néha átváltozik húsdarálóvá.... a fegyver arzenál nagyon komoly! ja tudom ez nem a za topik de most direkt ide nyomtam! :huh:

Nálam kapott egy 5* -t , így elballagok és megveszem majd originálba! Megéri a pénzét!

Nagyon komolyat gurított az Activison... és az Infiniti Ward....

Én még mindig inkább BF fan vagyok,nekem az jobban bejön.A Cod még mindig az eszetlen hentelésről szól.

Link to comment
Megosztás:

Én még mindig inkább BF fan vagyok,nekem az jobban bejön.A Cod még mindig az eszetlen hentelésről szól.

Jó a BF csak az nekem tul árkád... ja a cod meg a ló másik oldala... az OPF2 viszont a kettő közt van.... így nálam az überált legjobban!

Link to comment
Megosztás:

Jó a BF csak az nekem tul árkád... ja a cod meg a ló másik oldala... az OPF2 viszont a kettő közt van.... így nálam az überált legjobban!

MW2 nagykirály szerintem, annyira nem hentelős, a repteres résznek téleg semmi értelme :s mondjuk emiatt oroszoknál be is lett tiltva a játék.

Én xboxon nyomom, így a grafikával nincs gond :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

na megnéztem a biztit is meg a relét is. szoval a bizti jo, meg mukodik a hatso ablaktorlo is, a relé meg amikor kapcsolnám az első ablaktörlőt kattan tehát gut. szoval ezekszerint marad a torlomotor. vagy tévedek? és akkor nyugtassatok meg bármilyen astra f első ablakt.motor joo hozzá ugye(gsi) mert nem akarok feleslegesen rendelni ujat. meg ha már itt tartok akkor kicserélem dtm egykarura a rendszert. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jó a BF csak az nekem tul árkád... ja a cod meg a ló másik oldala... az OPF2 viszont a kettő közt van.... így nálam az überált legjobban!

MW2 nagykirály szerintem, annyira nem hentelős, a repteres résznek téleg semmi értelme :s mondjuk emiatt oroszoknál be is lett tiltva a játék.

Én xboxon nyomom, így a grafikával nincs gond :huh: :lol:

Graffal nekem sincs gondom,az otthoni gép elbírja.

Hol vannak már a BFV war-ok,amikor éjszakákat nem aludtam,mert taktikákat próbálgattunk az országos bajnokságra! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem szerencsére még mennek az ablaktörlőim,de nekem van pár év előnyöm.

Viszont tegnap megint elhagytam az egyik indexem búráját. :D

Azon filózok,hogy vajh múltkor is ezt hagytam el, vagy a másik oldalt.. majd megnézem az otthoni gépen.. asszem csináltam fényképet..

Tegnap este jöttem haza Debrecenből a pályán.

Megálltam sétélni egyet,mert ko voltam (reggel 4kor volt ébresztö,akkor mentünk), szal kiszálltam.. körbejártam a kocsit mozgás gyanánt.. aztán egyből felébredtem, ahogy megláttam a "hiányt" :huh: :lol:

Szal kereshetek egy jobbos indexet.. ;) (szemből balos) ami van pót, az randa :lol:

MW2: asszem kellene már egy kis helyet csinálnom a winyón :angry: sőőőt..inkább kérek egy winyót szülinapomra :blink:

Link to comment
Megosztás:

Graffal nekem sincs gondom,az otthoni gép elbírja.

Hol vannak már a BFV war-ok,amikor éjszakákat nem aludtam,mert taktikákat próbálgattunk az országos bajnokságra! :huh:

Anno így voltam a Conter Striké-val mikor még én is nagyban űztem.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

na megnéztem a biztit is meg a relét is. szoval a bizti jo, meg mukodik a hatso ablaktorlo is, a relé meg amikor kapcsolnám az első ablaktörlőt kattan tehát gut. szoval ezekszerint marad a torlomotor. vagy tévedek? és akkor nyugtassatok meg bármilyen astra f első ablakt.motor joo hozzá ugye(gsi) mert nem akarok feleslegesen rendelni ujat. meg ha már itt tartok akkor kicserélem dtm egykarura a rendszert. :huh:

Hali!

Nekem 2 hete ugyan ez volt a gondom ,kattant a relé de nem ment az ablaktörlő motor. Én szétszedtem és kb 1 deci víz folyt ki a motorból és tiszta rozsda volt a belseje. Nekem is valami diesel astrából került bele az új és még csak a lábkiosztás sem egyezett de hibátlanul működik attól függetlenül ,szóval szerintem is bármelyik jó bele. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.