Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát ott voltunk Pehivel a Danubius székháznál... szar érzés volt még akkor is ha csak hozzávetőleg fél éve hallgatom őket, már amikor fel tudok kelni 10 előtt :huh:

Ez amúgy szerintem röhej... én is sajnálom, hogy megszűnnek, de azért zokogva hüppögni nem fogok mint sokan... meg kimenni, és sajnálkozni...

Nagyon ügyesek és bátrak az emberek, hogy ilyen mellett így kiállnak, de mennyivel ügyesebbek lennének, ha mondjuk egy benzináremelés miatt lenne valami megmozdulás, vagy az autósokat érintő adóztatások miatt... de ott már semmi... pedig ott kéne...

Mellesleg pár hét és valami másik sávon röhögve fogják folytatni a műsorszórást, most meg ezzel a balhéval olyan ingyenreklámot kaptak, hogy ihajjjjjjj... :lol:

(De ha nem így, akkor biztos, hogy megveszik/átveszik a kedvelt műsorokat...)

Link to comment
Megosztás:

Én sem hallgattam sokat az utóbbi időben ezeket a rádiókat, de ami igazán bosszant, az a látványos beleszarás a törvényekbe,

lényegében ki lett osztva másnak a frekvencia, és ez ellen nem volt mit tenni. Elértük kb a berluszkóni szintet, az olaszok majd

ide jönnek tanulni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez amúgy szerintem röhej... én is sajnálom, hogy megszűnnek, de azért zokogva hüppögni nem fogok mint sokan... meg kimenni, és sajnálkozni...

Nagyon ügyesek és bátrak az emberek, hogy ilyen mellett így kiállnak, de mennyivel ügyesebbek lennének, ha mondjuk egy benzináremelés miatt lenne valami megmozdulás, vagy az autósokat érintő adóztatások miatt... de ott már semmi... pedig ott kéne...

Mellesleg pár hét és valami másik sávon röhögve fogják folytatni a műsorszórást, most meg ezzel a balhéval olyan ingyenreklámot kaptak, hogy ihajjjjjjj... :huh:

(De ha nem így, akkor biztos, hogy megveszik/átveszik a kedvelt műsorokat...)

ugye kinek mi fontos... téged az adóztatás/autóztatás zavar.. kiket meg a rádió bezárása.. és ez nem megmozdulás volt..

de szerintem a "magyar" soha nem lesz képes kiállni együtt a dolgokért

Link to comment
Megosztás:

ugye kinek mi fontos... téged az adóztatás/autóztatás zavar.. kiket meg a rádió bezárása.. és ez nem megmozdulás volt..

de szerintem a "magyar" soha nem lesz képes kiállni együtt a dolgokért

Persze... de úgy gondolom, hogy az adóztatás kicsit több embert zavar, és még sem képes "együtt" megmozdulni...

Ezek a műsorok meg szólni fognak máshol tovább... csak most csináltak egy nagyon jó ki ingyen hírverést, két hétig a fél világ őket hallgatta, jól el tudtak sózni még reklámidőket, amik mind az ő zsebüket gyarapították... jól csinálták... de nem kell aggódni nem fognak eltűnni... ezért még talán szalagot is kár volt venni... :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Persze... de úgy gondolom, hogy az adóztatás kicsit több embert zavar, és még sem képes "együtt" megmozdulni...

Ezek a műsorok meg szólni fognak máshol tovább... csak most csináltak egy nagyon jó ki ingyen hírverést, két hétig a fél világ őket hallgatta, jól el tudtak sózni még reklámidőket, amik mind az ő zsebüket gyarapították... jól csinálták... de nem kell aggódni nem fognak eltűnni... ezért még talán szalagot is kár volt venni... :lol: :huh:

szerintem van különbség egy kötelező (adózás) vagy egy embereket sorakoztató dolog között..

és persze mindenki tudja, hogy itt nem a balázsékat, bochkorékat fogja ez érinteni igazán...

Link to comment
Megosztás:

szerintem van különbség egy kötelező (adózás) vagy egy embereket sorakoztató dolog között..

és persze mindenki tudja, hogy itt nem a balázsékat, bochkorékat fogja ez érinteni igazán...

Persze, hogy van...de a nem tetszését ettől ugyan úgy kinyilváníthatják az emberek... míg a rádiónál ezt szép csöndben megteszik, addig az utóbbi esetben már csak otthon duzzognak...

Kíváncsi vagyok kire/mire gondolsz kit/mit érint???

Link to comment
Megosztás:

Tökmindegy. Mindkét esetben olyan dologról van szó, amivel az emberek nagyon nagy többségben nem értenek egyet,

mégsem tudnak tenni ellene. Lehet otthon morogni, vagy kimenni az utcára, de akkor is az lesz, amit a döntéshozók

akarnak. Éljen a népi demokrácia! :huh:

(és ez véleményem szerint jövőre sem lesz másképp, meg azután sem...)

Link to comment
Megosztás:

"Mint ahogy az sem tudható, hogy kik lesznek majd a Class FM reggeli műsorának állandó műsorvezetői. A vezérigazgató sejtelmesen annyit mond, hogy nem akarják lelőni a várható meglepetéseket, szépen lassan akarják megszerettetni magukat a hallgatókkal. Annyit azért elárul, hogy a reggel a hat órától tízig tartó reggeli műsort egyelőre Szani Roland és Argyelán Krisztina vezeti, akik eddig annál a Danubiusnál dolgoztak, amelynek frekvenciáján a Class FM sugározni fog."

"Megmenekült a Sláger Rádió is, akik egy üres frekvenciát vásároltak fel, így Boros és Bochkor továbbra is hallható lesz, igaz csak Budapest és annak 60 kiló méteres körzetében."

Na ennyit a menjünk oda sírni témáról... persze a "hogyan" dologgal én sem értek egyet... csak ez a műbalhés körítés nem gyere be... :huh:

Link to comment
Megosztás:

elég vicces ez az ingyencirkusz. szép és jó h valaki szeret rádiót hallgatni meg h minden reggel más ember értelmetlen vihogását hallgtja a rádióban és tetszik neki, de ezért könnyezve utcára menni...

majd ha egyszer valamiért megszűnik az opelforum.hu és a mote akkor eljátszuk ugyanezt :huh: csak nehogy csak a vezetőség álljon ott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.