Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Heloka irjátok meg nekem végre, hogy az Astra F GSi közepes lábtecnikával mennyit fogyaszt!:) PLEASE

sztem ne úgy írj legközelebb h a saját mailcímedre várod a választ hanem olvasgass itt :D

sose volt gsim de sztem 9el eljárnak vele a kollégák nagyátlagban :)

Link to comment
Megosztás:

sztem ne úgy írj legközelebb h a saját mailcímedre várod a választ hanem olvasgass itt :D

sose volt gsim de sztem 9el eljárnak vele a kollégák nagyátlagban :)

8,5-nél sosem evett többet a C20XE (mert ugye a GSi is elég tág fogalom :lol: ), igaz ez csak 900Kg :)

Link to comment
Megosztás:

Heloka irjátok meg nekem végre, hogy az Astra F GSi közepes lábtecnikával mennyit fogyaszt!:) PLEASE

Hol használod, melyik napszakban, mennyire nyomod? Ja, és xe vagy ne?

Nekem ilyenkor bőven 11 fölött van, de én nagyon sz@r útvonalon járok (Margit-híd miatt extra szopás), és elég rövid távon. Nyáron ez (amikor kevesebb auto van) 10 körül van. De ez szinte full város, dugóban ácsorgás, tökölés, rövid táv.

Link to comment
Megosztás:

én a netrisken nem kötnék biztositast

egy szar cég ..

nekem majd háromnegyed évembe telt mire a bonuszomat elintéztem

és mivel rajtuk keresztül jön a szamla vagy hogyan ..

no mind1 én soha többet netrisk ....

meg a telefonszam meg e-mail cim kedvezmény .. hehe .. ha kell nektek kéretlen mail és telefon hivogatás hajrá :)

szerk:

inkabb erefele néz körül http://www.biztositas.hu/

mert most megneztem a netrisket kiváncsiság képen

de elég baromságokat irt ez az oldal legalább korekt informáciot közöl

Soha nem volt gondom velük,nem hívtak sosem telón,nem jött spam.Nem vagy te egy kicsit túl pesszimista? :)

Link to comment
Megosztás:

Én mindig ott kötök, sose volt semmi gondom velük. Most is ott kötöttem újat.

Én is náluk kötöttem eddig mindig.. soha nem volt problémám.. még a MÁV-os móka után, miatt se..

Lehet csak pont kifogta SXP

Hol használod, melyik napszakban, mennyire nyomod? Ja, és xe vagy ne?

Nekem ilyenkor bőven 11 fölött van, de én nagyon sz@r útvonalon járok (Margit-híd miatt extra szopás), és elég rövid távon. Nyáron ez (amikor kevesebb auto van) 10 körül van. De ez szinte full város, dugóban ácsorgás, tökölés, rövid táv.

Hááát..a margit hídon tényleg sz..pás lehet :) (bocs..4órát aludtam.. fáradt vok :D )

Pont most volt a hiradóban, hogy sok kékvillogós megy át rajta.. persze csak addig sűrgős, ergo csak addig villog míg átér... :)

Link to comment
Megosztás:

hétfőn szabin elvittem a vectrát patyihoz átnézésre meg olajcserére majd utána egy opelöcsi nevű mukihoz aki kiütötte nekem tech 2-vel a légzsák hibát amit anno az üléscserekor generáltunk...

mindne rendben volt olyan 12000 km-et mentem el a vekivel mióta megvettem...

erre tegnap elkezdett 3 hengerezni meg check engine is világit :)

Dini akkor ez bontható már ugye? :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

hétfőn szabin elvittem a vectrát patyihoz átnézésre meg olajcserére majd utána egy opelöcsi nevű mukihoz aki kiütötte nekem tech 2-vel a légzsák hibát amit anno az üléscserekor generáltunk...

mindne rendben volt olyan 12000 km-et mentem el a vekivel mióta megvettem...

erre tegnap elkezdett 3 hengerezni meg check engine is világit :)

Dini akkor ez bontható már ugye? :lol: :) :D

Trafó csere 48 kisker identben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.