Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egyenlőre nem érzem a késztetést, hogy az 500ezres szaromba 800ért motort építsek <_< :rolleyes:

soha az életbe nem lesz olyan kocsid ami utan vagyakozol ha igy gondolkodsz

mert az a kategoria nem erröl szol ...

vegyél egy mercit az talan tartja az arat vagy valami jo unalmas kocsit ...

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva én egy ideje nem követem a rallit, ezért azt sem tudtam, hogy egy magyar is van a VB-n :rolleyes:

De azt hiszem ezek után gyakrabban ránézek, hogy miújság. Szerintem nagyon nagy eredmény, amit elért! <_<

Így van... a sok gyári csapat mellett nagyon nem rossz eredmény... és tudom, hogy sokan úgy vannak vele, hogy biztos csalt... de felejtsük már el ezt... csal ott mindenki...nem is kicsit... :D Én nagyon örülök ennek az eredménynek, ugyan úgy mint M. Norbi kupájának... az is nagy dolog... -_-

Link to comment
Megosztás:

Így van... a sok gyári csapat mellett nagyon nem rossz eredmény... és tudom, hogy sokan úgy vannak vele, hogy biztos csalt... de felejtsük már el ezt... csal ott mindenki...nem is kicsit... :D Én nagyon örülök ennek az eredménynek, ugyan úgy mint M. Norbi kupájának... az is nagy dolog... -_-

ki az az M. Norbi ?

az is vicc h erről az ereményről sehol sem lehetett hallani :rolleyes:

viszont a tegnapi magyar- cseh nem volt gyenge <_<

Link to comment
Megosztás:

Asi -_-

Szép volt :D

Őszintén szólva én egy ideje nem követem a rallit, ezért azt sem tudtam, hogy egy magyar is van a VB-n :rolleyes:

De azt hiszem ezek után gyakrabban ránézek, hogy miújság. Szerintem nagyon nagy eredmény, amit elért! <_<

Vannak folyamatosan magyarok VB futamokon, csak nem mindenki ilyen sikeres... leginkább Bútor Robiék szoktak

menni, akik viszonylag jól is szerepelnek S1600-ban.

Link to comment
Megosztás:

"Brnóban ismét a leggyorsabb volt a kvalifikáción, majd utolérte a szerencsétlensége: az első futamban egy körrel a vége előtt a vezető helyen defektet kapott. Másnap a mezőny közepéből az értékes második helyig jutott."

Ezt onsite láttuk - tényleg király volt :rolleyes:

Amúgy a hétfő éjféli telesport motorsportban az m1en mindig szokott lenni ilyen összefoglaló

Link to comment
Megosztás:

<_<

Akkor Ogre volt? :D :rolleyes:

Amúgy tényleg beszarás,hogy a rendőrök,hogy megvannak vadulva éjszaka...M0 keleti szektorában igazoltattak két helyen is reggel 4kor,szentendrein szintén,Kerepesen szintén kint voltak... -_- Ezek nem tudnak aludni?Persze a Fanninál 3 rendőrautó állt,ott zabáltak a disznók!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.