Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Huhhh...pedig íccaka már nem nagyon szoktak... <_<

Engem hajnal 4kor reszeltek le valszeg a kolosy térnél,a sötét részben álltak 3 lábúval,kocsi a kis utcában,se láthatósági,se sapka rajtuk...visszamentem,pénzt nem fogatta el a "szimpatikus" őrnagy úr.Hát akkor menjen a picsbe!

A margitszigetes parkolós srácok mesélték,hogy a közteresek múltkor hajnal 2-kor büntettek a szigeten...24órás szoliban vannak.

Tényleg FBalázsnak van igaza,rendőrállam ez. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és télleg benne van a traffipax infoba

22.00 ? 23.00 Bp. XIV. ker. Hungária körút

És lelőttek? Amúgy ott nincs értelme többel menni mint 70 mert olyan 65re vannak belőve a lámpák.

De októberi trafinfó még nincs pöstrűl :rolleyes:

Voltunk tegnap moziban, király volt, vajon mit láttunk? <_<

Link to comment
Megosztás:

wow... télleg grat.. majd hozd ki pénteken

Ja tényleg még én sem drakuláltam a dobogóhoz. Gratulaaa! Mennyivel verted le a 4. helyezettet amúgy és az milyen vas volt?

Amúgy mi meg végre nyertünk hétvégén osztályban, mondjuk csak 7 hajóból :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg még én sem drakuláltam a dobogóhoz. Gratulaaa! Mennyivel verted le a 4. helyezettet amúgy és az milyen vas volt?

Amúgy mi meg végre nyertünk hétvégén osztályban, mondjuk csak 7 hajóból :D

Egy s2-est vertem... kb 4 seccel... de csak mert rontott... :rolleyes: <_< de hát ez benne van... -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.