Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ugy tudom a féktisztító tök jó a légtömegmérő tisztításhoz.

De csak belefújom gazdagon és ennyi? Vagy át kell törölgetni, hagyni száradni esetleg csak a szálra fújjak?

Ja, és elb@szni ugye igy nemlehet? <_<

Te lehet, hogy megoldod, de ha ilyen szakmai kérdésed van, fordulj Dzsonihoz bátran :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a móka működik X20XEV és X18XE motoroknál, de a fent említettnél nem, mert kisebb a blokk, mintha egy X16XEL-re akarnád feltenni. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet hozzá 4-1es leömlőt csinálni de az kb 35-45e ft. Ennyiből meg megvan a gyári is :D

Nekem is C20XE leömlő van az X16XEL-en :rolleyes: 5ezerér kaptam, mondjuk a kipuffos szaki eldolgozott rajta egy napot <_<

Link to comment
Megosztás:

Ugy tudom a féktisztító tök jó a légtömegmérő tisztításhoz.

De csak belefújom gazdagon és ennyi? Vagy át kell törölgetni, hagyni száradni esetleg csak a szálra fújjak?

Ja, és elb@szni ugye igy nemlehet? :rolleyes:

Én már pucoltam így ki, de sokat nem értem vele, ha azzal van valami probléma, ez már szerintem nem fogja megoldani.

Egyébként két oldalt a fémrácsot ki lehet szedni, ha azt a két fémgyűrűt a keretben kipattintod, és akkor finoman, pl. fülpiszkálóval az érzékelőt, meg a cső belsejét is ki lehet tisztítani, csak a az esetleg ottmaradó vattadarabokra ügyelni kell, meg nem véletlenül van ráccsal elválasztva az állatok elől: a kifeszített fűtőszálakra rohadtul kell figyelni, hogy el ne szakítsd!!! Neked nem ajánlom, mert csak elbaxod! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.