Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fel kellett volna hívnom, hogy elmehetek e érted??? :rolleyes:

Hálóóóóóó... azt mondtad, hogy csörögsz, hogy menjek e érted... amúgy a haverod is kint volt a zőőőddel...

Dehogy is, kimentem volna a Skodával, de teljesen kiment a fejemből, olyan pörgés volt este, szokásos Tesco vásárlás, aztán jöttek hozzám este 1-2 cimbi, és kiment a fejemből :D

Csak így utólag gondoltam megcsörgethettél volna hogy jössz te kocsog -_- már toltam is volna a Skodának <_<

Tibi is bek@@hatja, 3 napja még nem akart menni ezért nem is mondtam neki hogy megyek én is! Azt hiszem ma lerúgom azt a nagy hombár fejét B)

Link to comment
Megosztás:

tanulságnak is jó épp amit most írok majd most. de hátha tud valaki tanácsot is adni.

márc 15én vettem a vectrát, 23.-án elmentem az IRP alkuszhoz biztositást kötni, 1500 ftot fizettem a 2 dátum közti napokra a MABISZnak és 13000 et igy az IRPn keresztül az elsö részletre a WABARDnak.

aztán jött egy csekk a wabardtol hogy fizessek be még 26000-et kitudja mire, beszéltem az alkuszos arcal pár hét után "elintézte" jött is a második csekk kis idő elteltével 13000ről az most oktober 1 ig be van fizetve. Hivott az alkusz pár napja hogy a Wabard felmondta a biztositást /junius 30-án!/ az egész flottával. Erről senkit sem tájékoztattak sem őt sem engem...

amit sikerült megtudnom az az hogy elő szerződésem nincs már / a rendőrnek mutogathatom a csekkemet ami okt.1 ig jó... / és a Wabardnál kötehetek csak újra és csak alap díjon ami év végéig valami 110.000 Ft... vagy az alkusz ajánlása szerint NE használjam az autót aztán majd év végén "meglátjuk" hol engednek nekem kötni és mennyiért, ha engednek.

más sem kellett nekem most mint ez, pénteken meg megyek a motoros tárgyalás következő felvonásásra...

természetesen nem tudom mit csináljak.

Link to comment
Megosztás:

Gabi, a mit kellett volna dolog most neharagudj de sokat nem ér.

Márciusban még volt flotta és a szerződésemben sincsenek apro pontok.

Több ismerősöm is van ennél a flottánál minddel felmondták a szerződést és senkit sem tájékoztattak.

A wabardnak pedig kötelessége tájékoztatni engem arról hogy le fog járni a szerződésem vagy fel akarják bontani vagy hogy hátralékom van de nem tette meg és 2 hónappal késöbb derül ki hogy felmondták...??!!

akármit is csinálok a rendőrt nem fogja érdekelni okt. 1 után hogy miért nincs érvényes csekkem. ez a legnagyobb baj hogy ha nekem is van igazam mire elintéződik addig hónapok fognak eltelni.

Link to comment
Megosztás:

Gabi, a mit kellett volna dolog most neharagudj de sokat nem ér.

Márciusban még volt flotta és a szerződésemben sincsenek apro pontok.

Több ismerősöm is van ennél a flottánál minddel felmondták a szerződést és senkit sem tájékoztattak.

A wabardnak pedig kötelessége tájékoztatni engem arról hogy le fog járni a szerződésem vagy fel akarják bontani vagy hogy hátralékom van de nem tette meg és 2 hónappal késöbb derül ki hogy felmondták...??!!

akármit is csinálok a rendőrt nem fogja érdekelni okt. 1 után hogy miért nincs érvényes csekkem. ez a legnagyobb baj hogy ha nekem is van igazam mire elintéződik addig hónapok fognak eltelni.

Akkor tisztázzunk valamit.

Felmondták a szerződést.Ok.

Akkor adják ki az összes papaírodat és szépen elmész más biztosítóhoz újat kötni.

Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Biztositási időszak ugye nem most van, addig nem lesz élő szerződésem elvileg vagy max a MABISZtól horror áron.

De ezek arról sem tájékoztatnak hogy felmondták ezt is az alkusztól tudom csak és utólag.

Amint tudok bemegyek majd a Wabardhoz , de elvileg nem kötehtek máshol szerződést idén... nem tudom ez igy van e de egyenlőre ezt tudtam meg, nemtudom hogy megbízható forrásból e.

Amugy kitöltöttem a netrisken tesztként csak (nyilván nem küldtem el) egy biztositást és ott is ezt dobja fel hogy idén csak Wabard és csak alapdíjon 110e Ft per negyedév.

Akkor tisztázzunk valamit.

Felmondták a szerződést.Ok.

Akkor adják ki az összes papaírodat és szépen elmész más biztosítóhoz újat kötni.

Ennyi!

Link to comment
Megosztás:

Biztositási időszak ugye nem most van, addig nem lesz élő szerződésem elvileg vagy max a MABISZtól horror áron.

De ezek arról sem tájékoztatnak hogy felmondták ezt is az alkusztól tudom csak és utólag.

Amint tudok bemegyek majd a Wabardhoz , de elvileg nem kötehtek máshol szerződést idén... nem tudom ez igy van e de egyenlőre ezt tudtam meg, nemtudom hogy megbízható forrásból e.

Amugy kitöltöttem a netrisken tesztként csak (nyilván nem küldtem el) egy biztositást és ott is ezt dobja fel hogy idén csak Wabard és csak alapdíjon 110e Ft per negyedév.

Ez egy óriási baromság!!!!

Ha én év közben veszek autót,akkor nem köthetek rá biztosítást?

Ne viccelj már!

Ne legyél szőke!

Tessék bemenni mondjuk egy Allianz irodába és mond el nekik mi a gond,segíteni fognak.

Ha a wabard felmondta a szerződést,kutya kötelessége kiadni a kárigazoló papírokat,amivel azonnal köthetsz máshol szerződést,sőt az allianz kikéri neked ezeket,de pl nekem a netrisk is megcsinálta,szó nélkül.

Egyébként a MABISZ nem biztosító,nála nem is köthetsz,ők a Magyar Biztosítók Szövetsége,akik ha kell a Te érdekeidet képviselik.

Nem igazán vagy tisztában ezekkel a dolgokkal úgy látom,szóval ne hidd el amit mondanak,olvass kicsit utána.

Link to comment
Megosztás:

Mivel év közben ha autót veszel olyankor át is iratod a nevedre, ezért köthetsz új biztositást.

Mint ahogy én is tettem ezt márciusban.

Az igaz hogy nem vagyok teljesen tisztában a rendszerrel ezért voltam kiváncsi hogy itt ki mit mondd.

/De talán ezzel nem vagyok egyedül/

Ez egy óriási baromság!!!!

Ha én év közben veszek autót,akkor nem köthetek rá biztosítást?

Ne viccelj már!

Ne legyél szőke!

Tessék bemenni mondjuk egy Allianz irodába és mond el nekik mi a gond,segíteni fognak.

Ha a wabard felmondta a szerződést,kutya kötelessége kiadni a kárigazoló papírokat,amivel azonnal köthetsz máshol szerződést,sőt az allianz kikéri neked ezeket,de pl nekem a netrisk is megcsinálta,szó nélkül.

Egyébként a MABISZ nem biztosító,nála nem is köthetsz,ők a Magyar Biztosítók Szövetsége,akik ha kell a Te érdekeidet képviselik.

Nem igazán vagy tisztában ezekkel a dolgokkal úgy látom,szóval ne hidd el amit mondanak,olvass kicsit utána.

Link to comment
Megosztás:

Mivel év közben ha autót veszel olyankor át is iratod a nevedre, ezért köthetsz új biztositást.

Mint ahogy én is tettem ezt márciusban.

Az igaz hogy nem vagyok teljesen tisztában a rendszerrel ezért voltam kiváncsi hogy itt ki mit mondd.

/De talán ezzel nem vagyok egyedül/

Szerintem is menj be valamelyik biztosítóhoz és mondd el,hogy mi van.

Mondjuk nem ártana erről valami papírt is kapnod,az indoklásukkal együtt.

Ugyanott akkor kell kössél,ha pl. díjnemfizetés miatt (a te hibádból) mondják fel.

Link to comment
Megosztás:

Mivel év közben ha autót veszel olyankor át is iratod a nevedre, ezért köthetsz új biztositást.

Mint ahogy én is tettem ezt márciusban.

Az igaz hogy nem vagyok teljesen tisztában a rendszerrel ezért voltam kiváncsi hogy itt ki mit mondd.

/De talán ezzel nem vagyok egyedül/

Akkor Lacee mondok másik példát én. Vegyük a MÁV csodabiztosítót. Az is csődbe ment kiadták a papírokat és átmentünk igen sokan az Allianzhoz. Semmi bonyodalom nem volt. MENJ BE MÁSIK BIZTOSÍTÓHOZ ÉS ELMONDJÁK MI VAN, NE PEDIG MINDEN VÁLASZRA MOND HOGY DEHÁT.

Link to comment
Megosztás:

Nem mondom minden válaszra hogy dehát :rolleyes:

Be fogok menni, persze megpróbálom.

Akkor Lacee mondok másik példát én. Vegyük a MÁV csodabiztosítót. Az is csődbe ment kiadták a papírokat és átmentünk igen sokan az Allianzhoz. Semmi bonyodalom nem volt. MENJ BE MÁSIK BIZTOSÍTÓHOZ ÉS ELMONDJÁK MI VAN, NE PEDIG MINDEN VÁLASZRA MOND HOGY DEHÁT.
Link to comment
Megosztás:

Akkor Lacee mondok másik példát én. Vegyük a MÁV csodabiztosítót. Az is csődbe ment kiadták a papírokat és átmentünk igen sokan az Allianzhoz. Semmi bonyodalom nem volt. MENJ BE MÁSIK BIZTOSÍTÓHOZ ÉS ELMONDJÁK MI VAN, NE PEDIG MINDEN VÁLASZRA MOND HOGY DEHÁT.

MÁV egy spec helyzet volt!

Ha évközben borul a biztosítás (pl nemfizettél vagy ilyesmi, tehát nem megszűnik a biztosító vagy atomháborúban megsemmisül a Föld) akkor sajna tényleg vissza kell menned a biztosítóhoz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.