Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem biztos... mert van már pár ilyen precedens értékű elismerés a részükről amikor beismerik, hogy hibáztak, tévedtek... :rolleyes: <_<

nincs precedens a magyar jogrendszerben, hiába hivatkozol korábbi döntésekre.

amúgy meg csak a régi fényképezősöknél van ez, hogy közelről fotózza csak a rendszámot.

az új kamerásoknál (mint ez az 50db is, meg már évek óta ilyeneket vesznek) már messzebbről

is tud értékelhető képet csinálni a kék. csak a sötét és a köd/eső lehet akadálya a messzelátásnak.

Miért?Mit tud csinálni ha agyanaz a motorszám csak turbós?

pl beküld szigorított műszakira. bárkivel bármikor megtehetik.

Link to comment
Megosztás:

Elvitték, nem jön haza többet! :rolleyes: Megsirattuk mind a hárman ahogy gurut ki a parkolóból, fergetegesen szép volt, remélem így is marad a srácnál! <_<

Fenébe most hova fogok parkolni ha megyünk enni a DP-ba és nincs hely sehol :D

Azé sajnálom én is kicsit de csak jól jön a lé is -_-

Link to comment
Megosztás:

ez tényleg érdekes -_-

ha tudja vki írja már le B)

biztos, hogy a "tuningra" akart egy másik szót használni

legalábbis a szövegkörnyezetből nekem nagyon ez jött le :D

más kérdés, hogy ilyen dumával max a napisz@r.com-on postolt rajolós cigók között lehetne potenciális vevőt találni :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

biztos, hogy a "tuningra" akart egy másik szót használni

legalábbis a szövegkörnyezetből nekem nagyon ez jött le B)

más kérdés, hogy ilyen dumával max a napisz@r.com-on postolt rajolós cigók között lehetne potenciális vevőt találni :rolleyes: <_<

Szerintem szó szerinti fordítás a "HOT"-ra :D

Csak ugyanazt a kínai fordítót használhatta, mint amit a DVD-játékos gyártók -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.