Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pozitív, hogy direktebb lesz kisebb kormánymozdulatra is, mert a szilentek nem gondolkoznak. Fékre nem ugranak hátra a kerekek, ami Astránál, Vectránál, Calibránál jellemző. Sokkal tartósabb, mint a gyáriak.

Negatív talán csak annyi, hogy ha szárazon rakod össze, akkor nyikorognak, néha még akkor is, ha szilikonnal, illetve hogy nehezebb lesz szerelni, mert elég feszesek.

Nekem az összes szilent Proflex a bububan... nincs vele bajom... :lol:

Köszönöm a válaszokat, meggyözönek tünik amit mondtok erröl a szilentröl.

Még ladás korszakomban, ilyen szilentek lettek betéve a sport zsiguliba :lol:, és kiszakadtak a tornyok.

Mondjuk ott a rozsda is közrejátszott, de elötte amig a gyári szilentek voltak, semmi gond nem volt, utánna 2-3 hó és elkezdett húzni jobbra, meglestük és kezdett kinyilni a torony.

Ez miatt kérdeztem hogy milyen hatást gyakorol a futómüre, bár az astránál még nem rohad a torony.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat, meggyözönek tünik amit mondtok erröl a szilentröl.

Még ladás korszakomban, ilyen szilentek lettek betéve a sport zsiguliba :lol:, és kiszakadtak a tornyok.

Mondjuk ott a rozsda is közrejátszott, de elötte amig a gyári szilentek voltak, semmi gond nem volt, utánna 2-3 hó és elkezdett húzni jobbra, meglestük és kezdett kinyilni a torony.

Ez miatt kérdeztem hogy milyen hatást gyakorol a futómüre, bár az astránál még nem rohad a torony.

Érdemes merevítőket rakni ide oda, hogy elkerüld az ilyesmit, mert a lényeg ugyan az... keményebb a szilent, nem dolgozik annyit, így másnak kell... a ladánál neked a torony vette át ezt a feladatot, aztán beadta a kulcsot... nyilván most kicsit más a helyzet, de azért nem árt ha van toronymerevítő... elöl hátul akár még alul is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez egy találkozó teljes összefoglalója nem csak drift vagy gyorsulás... így nem összehasonlítható a kettő... nekem amúgy a zene meg igencsak bejön... :lol:

oké értemén hogy már az olyan vén nyugdijjasnak is kell anyagot csinalni mint te ..

de hat akkor is ilyen kis lagymatag összefoglalot sehol egy ritmusváltás gyorsabb snittek ..semmi .....

a kocsik közti nézelödés elmegy .. de utana az hogy pörög valaki meg ilyenek ugyanevvel a lassu wipeokkal meg uszássokkal

ugyanavval a zenvével ....

sorry de tv ben dolgozom ...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.