Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

valaki meg tudja mondani a rövidszárú gátló szára hány centi? Nekem ami itthon van Koni az 20cm a menetes résszel együtt. 60as rugeszhoz nem tudom az hosszú e vagy sem.

sokkal egyszerübb ha a koni szamat irod ide

ha van benne olyan hogy SP30 vagy ilyesmi

akkor ez pl 30mm el roviditett szaru gatlo ...

vagy lehet ha jol emléxem SPD6 meg ilyenek kadettnél nekem ilyenvolt az -40mm es gatlo volt ...

Link to comment
Megosztás:

sokkal egyszerübb ha a koni szamat irod ide

ha van benne olyan hogy SP30 vagy ilyesmi

akkor ez pl 30mm el roviditett szaru gatlo ...

vagy lehet ha jol emléxem SPD6 meg ilyenek kadettnél nekem ilyenvolt az -40mm es gatlo volt ...

az van ráírva, hogy 2099sport

Kárászynál csak az árát írja, de alatta az SPD6is ott van ugyanannyiért

Link to comment
Megosztás:

Na elvittem ide szembe a Kárászyhoz a cuccot, megdumáltam a szerelő sráccal hogy amennyit tud lerövidít belőle meg felujítják teljesen, holnapra kész is. Mondtam neki, hogy 60as rugóhoz kell úgyhogy megoldja :lol: :lol:

árat mondott? mert ha szárat is cserél....

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

Köszönjük. Voltam ma Patyinál vagyis csak Börninél mert Laci Hávájon van. Trapézban stabrúdszilenttartó izé csere volt, meg bengaszűrő csere. Amikor lejött a kerék, Börni szólt hogy akkor talán fáradjak el egy fékpofáért, mert az elmúlt 75ezer ezt jelentősen megviselte. Vettem ATE-t Csergőben (Vktr nélkül is megoldottam bár vele sokkal jobb :D ) tárcsák még simán jók állítólag. Alapjárati motort is mondtam hogy nézze má meg, pont annyira volt koszos hogy fosul működjön, most újra pöccröff a kocsi :P Mondta hogy üzeni annak aki felrakta hogy a kuurvaannyát, mer a bilincsekhez alig fért hozzá (tudta hogy ő volt az). Még a kuplungot is megigazgatta de nekem úgy jobban tetszett ahogy volt, igaz ha kapkodtam akkor rendszerint félkettő vagy félhárom lett váltás helyett.

Hajnalban meg elhúzok, szegasztok vizslát 1hétmúlva.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.