Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

102 LE 1030 kg... vs 115 LE 1100 kg... szóval kb egált mennek... :lol:

Azért ez erőssen függ pilótától is,másrészt egy B Corsa kb 900Kg/90ló/125Nm,a szusiban több cucc van,1000kg felett van.

Pl hiába a D Corsa 90 twinport lova az 1.4 sportban,mégis megfogtam a soroksárin a srácot,mert nehezebb a vas.

Mindegy,ez már csak szájkarate,majd egyszer összemérjük a két porbafingót,de a lényeg akkor is az,hogy b4szni kell neki! :huh:

Link to comment
Megosztás:

A tank és a hőfok már xeből való és be lett lőve kilóméterórásnál vagy hol hogy megfelelően mutasson igy a fordulat a tank és a km is tökéletes és eddig a hőfok is az volt.A régi ne-mben is úgy volt ahogy neked a hőfok, de az valami gyári hiba volt mert az meg mindig az első vonalon állt meg és nem érte el számszakilag a 90fokot. az volt az üzemi hőmérséklet.a facelifteseknál már ezen korrigáltak.

Szóval nem azzal van a gond,de nem értem mi lehet a baja:/

Az enyém is így müködik,még télen is......Valószínű hogy nem 92fokos termosztát volt benne eddig.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy valakinek mutat e hasonlóan a hőfokórája, vagyis normális e az hogy 90 és 100 fok között áll.Anno nem ment fe eddig mostanában kezdet el .cseréltem termosztátot és jeladót is és továbbra is ezt mutatja. a venti 100fok körül kapcsol szóval elvileg az jó.

félek nehogy nagyon melegen használjam aztán hengerfejes legyen...egyébként c20xe dis-es a kocsi.

válaszokat előre is köszönöm! :huh:

Az enyém is dis-es és nekem is 90 és 100fok között ingázik.A venti 100fok közelében kapcsol és 95-nél kapcsol ki.

Annyi hogy amikor 95felett van a mutató sohasem állítom le hanem megvárom még feljebb megy picit és bekapcsol a venti.Miután ismét visszahűtötte a vizet....leállítom.Ezzel is segíthetsz neki hogy ne legyen hengerfejes.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is dis-es és nekem is 90 és 100fok között ingázik.A venti 100fok közelében kapcsol és 95-nél kapcsol ki.

Annyi hogy amikor 95felett van a mutató sohasem állítom le hanem megvárom még feljebb megy picit és bekapcsol a venti.Miután ismét visszahűtötte a vizet....leállítom.Ezzel is segíthetsz neki hogy ne legyen hengerfejes.

én sem szoktam leállítani amíg ki nem kapcsol a venti ,de akkor ezek szerint nem baj ha ezen a vonalon áll,ez mindenesetre megnyugtató!

:huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez erőssen függ pilótától is,másrészt egy B Corsa kb 900Kg/90ló/125Nm,a szusiban több cucc van,1000kg felett van.

Pl hiába a D Corsa 90 twinport lova az 1.4 sportban,mégis megfogtam a soroksárin a srácot,mert nehezebb a vas.

Mindegy,ez már csak szájkarate,majd egyszer összemérjük a két porbafingót,de a lényeg akkor is az,hogy b4szni kell neki! B)

:huh: :lol: ^_^
Link to comment
Megosztás:

Demó "haverja" ^_^ B) (legalábbis bigining for a bjutiful frenncsipp :lol: ) is volt egy TR-rel :huh:

Belső videó, külső videó.

Ja láttam, elég feltűnő jelenség volt mondjuk, szal nehéz lett volna nem. Srác is ismerősnek tűnt, hullanyugodt magas gyerek, cigivel a szájában behajtogatta magát a korzába, redná, és a két ablak már szaladt is lefelé.

Link to comment
Megosztás:

Ja láttam, elég feltűnő jelenség volt mondjuk, szal nehéz lett volna nem. Srác is ismerősnek tűnt, hullanyugodt magas gyerek, cigivel a szájában behajtogatta magát a korzába, redná, és a két ablak már szaladt is lefelé.

Lehet, hogy ismerős, mert Lurdynál szokott lenni. Azért Pistánál nem nyugodtabb :huh:

Mekkora hogy csütörtökön és pénteken nem lesz trafi a városban ^_^

Igaz a nagy dugótól meg az embertömegtől amúgy sem tudsz gyorsan hajtani :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.