Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy valakinek mutat e hasonlóan a hőfokórája, vagyis normális e az hogy 90 és 100 fok között áll.4791710.jpeg anno nem ment fe eddig mostanában kezdet el .cseréltem termosztátot és jeladót is és továbbra is ezt mutatja. a venti 100fok körül kapcsol szóval elvileg az jó.

félek nehogy nagyon melegen használjam aztán hengerfejes legyen...egyébként c20xe dis-es a kocsi.

válaszokat előre is köszönöm! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy valakinek mutat e hasonlóan a hőfokórája, vagyis normális e az hogy 90 és 100 fok között áll.anno nem ment fe eddig mostanában kezdet el .cseréltem termosztátot és jeladót is és továbbra is ezt mutatja. a venti 100fok körül kapcsol szóval elvileg az jó.

félek nehogy nagyon melegen használjam aztán hengerfejes legyen...egyébként c20xe dis-es a kocsi.

válaszokat előre is köszönöm! :huh:

Már nem azért kolléga,,, de ez a 280 as óra nem XE be való sztem... vagy a tank és a hőfokmérések az eredeti műszerfalból valók? Mert ha nem akkor sztem ne csodálkozz. Az én XE hőfokom egész más skálázású.... ahol neked most 90 fok felett a vonal van ott van a 90 fok....

Ja piros mutatós akkor ez turbós műszerfal..... akkor meg is van a bibi!

Link to comment
Megosztás:

Már nem azért kolléga,,, de ez a 280 as óra nem XE be való sztem... vagy a tank és a hőfokmérések az eredeti műszerfalból valók? Mert ha nem akkor sztem ne csodálkozz. Az én XE hőfokom egész más skálázású.... ahol neked most 90 fok felett a vonal van ott van a 90 fok....

Ja piros mutatós akkor ez turbós műszerfal..... akkor meg is van a bibi!

ez az óra át van kalibrálva, legalábbis a sebesség része 5ös váltóhoz van...a hőfok is más lenne? az előző tulajánál nem volt ilyen probléma vele :huh:

Link to comment
Megosztás:

A tank és a hőfok már xeből való és be lett lőve kilóméterórásnál vagy hol hogy megfelelően mutasson igy a fordulat a tank és a km is tökéletes és eddig a hőfok is az volt.A régi ne-mben is úgy volt ahogy neked a hőfok, de az valami gyári hiba volt mert az meg mindig az első vonalon állt meg és nem érte el számszakilag a 90fokot. az volt az üzemi hőmérséklet.a facelifteseknál már ezen korrigáltak.

Szóval nem azzal van a gond,de nem értem mi lehet a baja:/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.