Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kicsit negativ vagy ,javaslok 7 évet tibetben ott megnyugodhatsz és verekedhetsz is :) csak ugy süt a gyülölet és pesszimizmus a lekedből lehet megérintett a sötét oldal?? ugyis van egy futamunk majd elveszem a gázt hátha jobb kedved lessz ..... sztem sumáker dagadtan félálomba is elkeni sok embr száját (nem vagyok egy fan de tökéletes marketing a bukdácsolo ferrarinak )

nem hinném, hogy negatív lennék, csodák nincsenek, a ferrári most nem ment rosszul és kezdi megtalálni önmagát, de attól még azonnal nem lesz Sumakker első. A 7 vb címbe sok minden benne volt és most azért több csapat van az élen egyszerre, egyáltalán nem lehet azt mondani hogy bárki bármikor csukott szemmel elvezetné az első helyen a ferrári. Sumakkert is ugyanúgy le lehet győzni mint bárkit (pl Hakkinen is leverte ha jó autója volt). Én is örülök hogy visszajön egy kicsit és tuti nyomni fogja neki, de a többiek tuti nem engedik el csak azért mert ő a Sumakker. Ráadásul szerintem ha a Hungaroringre tudott volna eljönni szerintem az összes jegy elfogyott volna.

Link to comment
Megosztás:

asszem az index-en olvastam: hogy ha sumi visszatérne az az egész f1-nek kb 10%-os néző növekedést jelentene... :)

Ez így van.. már ha csak magamat, meg a barinőmet nézem is.. már kettő :P Igaz, eddig is néztem, de csak fél szemmel... ha meg lemaradtam róla, lemaradtam...

Nah.. megyek lurdiba.. nagy szó.. :(

nekem lassan 5éve az van bent.....hibátlan

Nah de az gondolom origi új volt.. ezt meg még nem tom.. majd ma este beszélek Dinivel...

Amúgy neked mennyi az ültetés?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.