Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor ezek szerint még jó a számod.. van valami hetvenes is nekem.. az is létezik? vagy az valami régi esetleg másnál van?

Zseton: Odaadom Lantinak akkor.. vagy Dinynek... Pénteken sajna melózok..

Te mostanság már csak pénteken jársz ki? És akkor is csak Hi-fi szekcióra? Vagy....vagy.. :P

A 70es már nincs meg...Pénteken szoktam kimenni lurdyhoz...Mindkettö ott van :hiya: :lol:

Köszi a pénzt :) :(

Link to comment
Megosztás:

Laci4!Van még ültetőm,de nem koni.Fk cucc és kb 4cmt ültet.Van hozzá gátló is.

A gátló is FK? Nem túl sok jót hallottam róla :(

Milyen állapotúak? Mennyi az annyi? Jöhet Pü-be is.. természetesen.. ha pofátlanúl olcsó, és jó állapotú, lehet még érdekel is.. ha tényleg nem ültet többet mint 4 centi..(ha nem ültet, az se baj...)

Kösze

A 70es már nincs meg...Pénteken szoktam kimenni lurdyhoz...Mindkettö ott van :hiya: :lol:

Köszi a pénzt :) :P

Ne viccőjé máá..nincs mit.. én is ki akartam már fizetni HIC-et, ő meg téged,és ha minden igaz az összeg is pont ugyanannyi....így legalább el van intézve 2in1 :D

Akkor a 70-es számod törlöm..

jééé.. egy darab gsi.tamás.. épp tegnap filóztam rajta, hogy hogy eltűntél ....

Sumi: jééé.. délelött még pont azt olvastam, hogy nem ugrik be... nah.. ééérdekes lesz...

Link to comment
Megosztás:

Ezt be sem kellet volna írnod

No ezt csak azért írtam, mert az FK-t asszem a gagyibb kategóriába rakják...és ha már gagyit rakok be,azt max akkor ha nem túl drága, a konihoz képest pl olcsóóóó :)

Amúúúgy meg méééé? Dini aranyárban méri az árúkat? :P :(

Szerintem Schumi csak marketing fogás... nem fog menni... bár attól függetlenül, hogy nem szerettem annyira, most kíváncsi lennék, hogy mit alakítana...

Jaja.. erre én is nagyon kivi lennék... én azért szurkolok,hogy tényleg menjen! Kiváncsi vagyok én is mire menne ennyi kihagyással... barinőm is asszondta amikor mondtam neki, hogy "naa.. akkor lehet megint nézni fogom a Forma1-et" :P

Forgalmiba most nem játszok...van elég bajom nem kell vissza se a seni se a veki... :hiya:

Nem szokásom de:

:lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Schumi csak marketing fogás... nem fog menni... bár attól függetlenül, hogy nem szerettem annyira, most kíváncsi lennék, hogy mit alakítana... :)

Hát tegnap délelőtt még én se raktam volna 1 forintot sem arra, hogy ő lesz a tesztpilóták helyett, de nem hinném, hogy ha már mindegyik fél megerősíti a hírt akkor ne lenne igaz. Szerintem a Ferrárinak nem kell nagyon ilyen marketing, Suminak meg elég érdekes lenne ha 2 hét mulva meg mindenki rajta röhögne, hogy nézmá nem tudott felkészülni és ráfogják a januári motorbalesetére. A tesztpilóták meg tuti nagyon örülnek, hogy csak a pálya szélén állhatnak egész évben.

Link to comment
Megosztás:

Hát tegnap délelőtt még én se raktam volna 1 forintot sem arra, hogy ő lesz a tesztpilóták helyett, de nem hinném, hogy ha már mindegyik fél megerősíti a hírt akkor ne lenne igaz. Szerintem a Ferrárinak nem kell nagyon ilyen marketing, Suminak meg elég érdekes lenne ha 2 hét mulva meg mindenki rajta röhögne, hogy nézmá nem tudott felkészülni és ráfogják a januári motorbalesetére. A tesztpilóták meg tuti nagyon örülnek, hogy csak a pálya szélén állhatnak egész évben.

kicsit negativ vagy ,javaslok 7 évet tibetben ott megnyugodhatsz és verekedhetsz is :) csak ugy süt a gyülölet és pesszimizmus a lekedből lehet megérintett a sötét oldal?? ugyis van egy futamunk majd elveszem a gázt hátha jobb kedved lessz ..... sztem sumáker dagadtan félálomba is elkeni sok embr száját (nem vagyok egy fan de tökéletes marketing a bukdácsolo ferrarinak )

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy nőne az érdeklődés, ez nem kérdés...

Persze, ha érdekesség van arra mindig ugrik pár ember...énis azóta kezdtem nézegetni, hogy megint történik valami...noname csapat aláz mindenkit, van kers nincskers, megareménység a végén bukdácsol....szóval jobb mint anno ha Schumi ment akkor nyert...oké, hogy kib jó pilóta, de ki a f@sznak van kedve állandóan azt nézni, hogy megy->nyer, megy->nyer, megy->nyer

Arra leszek kíváncsi hogy ha ez is unalmas lesz felszerelik e végre fegyverekkel az autókat :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.