Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezek szerint még megvan....Mozaikkal mi a helyzet?

Mikor megfogtak, kicseréltem a xenont meg a kormányt, és következő héten elvittem a mozaikba, a kézifék ne tetszett nekik hogy rá kéne állítani, meg a kormány oszlop végén van egy kis csapágy közvetlen a kormány alatt az egy picit kotyog, már megvettem csak kikéne cserélni, a többivel nem volt gond,még dicsérték is hogy jó állapotban van a kocsi a korához képest, jaaa, meg az első gátlók nem jók, azt mondta még tart de kikell cserélni, vagy felújítani! Végül is ennyi volt, adtak egy papírt lepecsételve hogy megjelentem és megfelelt a vizsgán!

Link to comment
Megosztás:

Mikor megfogtak, kicseréltem a xenont meg a kormányt, és következő héten elvittem a mozaikba, a kézifék ne tetszett nekik hogy rá kéne állítani, meg a kormány oszlop végén van egy kis csapágy közvetlen a kormány alatt az egy picit kotyog, már megvettem csak kikéne cserélni, a többivel nem volt gond,még dicsérték is hogy jó állapotban van a kocsi a korához képest, jaaa, meg az első gátlók nem jók, azt mondta még tart de kikell cserélni, vagy felújítani! Végül is ennyi volt, adtak egy papírt lepecsételve hogy megjelentem és megfelelt a vizsgán!

mindezt mennyiért?

Link to comment
Megosztás:

hameg igen az legyen gyári cége a márkénak ebben a kategoriában vagy legalább tipusorientált nem janodob,meg sorolhatnám....vicc

Itthon szerintem köze nincs hozzá senkinek.Eleve úgy tervezték a motorvezérlőjét hogy ne lehessen "belenyúlkálni" mondjuk ahoz képest vannak szép eredmények de valóban nem ilyen volumenű műhelyektől. :)

Link to comment
Megosztás:

Pár hozzászólás evoklubbról:

Az első GTR tegnap este KO ra ment. Szétrobbant a motorja!

Az ezüst.

1.5 bar nyomással volt töltve lent és széttört benne minden!

Kilyukadt a blokk!

Nesze 1000 lóerő bír a skyline blokk!

Akkora kamu ,hogy bírják minden módosítás nélkül hogy csak na!

de ez nem skyline blokk .. az sor6

mert az valoban birja .. ez már egy v6 nem ugyan az .. nem tom kiirta ezt.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.