Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

SZIH és KKLH nincsenek olyan messze egymástól http://maps.google.com/maps?saddr=Szigetha...mp;t=h&z=11

Csak gondolom mert a döntőkön ott lesz Anti...

Van má slick a subira? :(

Slick nincs, de a 320 ps-hez még nem is kell... döntőzni nem megyek vissza, mert nem fogok bekerülni úgy sem...

Amúgy meg azért szombat, mert nem vagyok eleresztve szabadnappal... konkrétan nem is emléxek mikor volt utoljára... :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg azért szombat, mert nem vagyok eleresztve szabadnappal... konkrétan nem is emléxek mikor volt utoljára... :)

:P

Sajna én is így vagyok, szabadnap nuku, ha még is itthon maradok akkor 15000Ft mínusz!

Bár mai napom nagyon jó volt,( dél körül rám akaszkodott egy angol üzletember és este 9-ig őt kellett vinni ide oda, kis városnézés, kaja, kávé, váci utca, aztán vissza a reptér) most kivehetnék 2 napot is, de mégsem teheti meg az ember! :hiya:

Kivinném a gsi-t szombaton ha Pista már rászánta volna magát eladni nekem a póóówercuccot. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Subaru Klub fórumon 2000 rég óta vagyok... :P :)

De az csak egy fórum, akikkel ő jár össze, azok egyik sem fórumoznak, viszont milliókat költenek a subarura, vagyis tapasztalatot ha valahonnan lehet, akkor ezektől az emberektől biztosan, mit érdemes mit nem, alkatrész ügyben is hol merre kell, stb.. Mondjuk a fórumon is lehet sokmindent tanulni, de pl.. az a fehér subarus srác tudod akit lanti is megmért, na tőle van mit tanulni, igazi subaru fan, behatolt elméletben és gyakorlatban is a subaru májáig! :(

Link to comment
Megosztás:

Pár hozzászólás evoklubbról:

Az első GTR tegnap este KO ra ment. Szétrobbant a motorja!

Az ezüst.

1.5 bar nyomással volt töltve lent és széttört benne minden!

Kilyukadt a blokk!

Nesze 1000 lóerő bír a skyline blokk!

Akkora kamu ,hogy bírják minden módosítás nélkül hogy csak na!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.