Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért kellene szétszedni?Csak most raktad össze nem? :(

Vannak még kisebb problémák a kasztni stabilitásával, főleg az első kereszttartónál, ami az egész erőt átviszi a kasztnira gázadásnál és fékezésnél.

Tegnap megerősítettük, de szerintem ez is csak ideiglenes lesz, tehát szerintem augusztusban, vagy szeptemberben még szét kell szednem és újjáépítem az egész elejét.

Na meg szerintem be kell majd neveznem egy szinterkuplungra, mert ezt a kevlárt már most, gyári nyomáson is sikerült 3-ban megcsúsztatnom... :)

Link to comment
Megosztás:

Vannak még kisebb problémák a kasztni stabilitásával, főleg az első kereszttartónál, ami az egész erőt átviszi a kasztnira gázadásnál és fékezésnél.

Tegnap megerősítettük, de szerintem ez is csak ideiglenes lesz, tehát szerintem augusztusban, vagy szeptemberben még szét kell szednem és újjáépítem az egész elejét.

Na meg szerintem be kell majd neveznem egy szinterkuplungra, mert ezt a kevlárt már most, gyári nyomáson is sikerült 3-ban megcsúsztatnom... :)

Me ugye nem megmondtam?! :(

Link to comment
Megosztás:

Hogy kell még faragni az elején mer sok lesz a paci.

Ha nem lett volna már elrohadva a kereszttartóm, akkor nem lett volna ilyen gond.

Ezt most javítottuk, majd megerősítettük, de nem lett elég, ezért ősszel, vagy télen teljesen új elemekre cserélem és azt erősítem meg még jobban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.