Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem leszek itthon. Nem örökbe adnám csak max kölcsön úgyhogy ezt is vissza kell adnod a Kadett ablakemelővel együtt :P

áhá, akkor valamit majd kitalálunk. Bár sztem addig kivágom valami lemezből azt jónapot. :(

A kadett ablakemelőt meg mondtam már akkor hogy elpostázom, aztmondtad hagyjam majd odaadom. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem... mert ő nem megy gyorsan...így nem éri utol őket... :) :(

Soha nem mondtam, hogy lassan megyek vagy én vagyok a legény a gáton és mindenki csak velem akar haverkodni. Asszem inkább nem vitatkozom mert semmi értelme, remélem nem találkoztok olyan hülyegyerekekkel mint ezek, bár nektek lehet mind1 hisz tök jó fejek azok akik a közutakon dobálnak mindenféle szart más autók elé.

Link to comment
Megosztás:

A kadett ablakemelőt meg mondtam már akkor hogy elpostázom, aztmondtad hagyjam majd odaadom. :)

Ja ráér.

Soha nem mondtam, hogy lassan megyek vagy én vagyok a legény a gáton és mindenki csak velem akar haverkodni. Asszem inkább nem vitatkozom mert semmi értelme, remélem nem találkoztok olyan hülyegyerekekkel mint ezek, bár nektek lehet mind1 hisz tök jó fejek azok akik a közutakon dobálnak mindenféle szart más autók elé.

Mivan Csabi szar a nyaralás?

Egyébként frankón kivagyok mint a liba, fekete kocsiban szinte egész nap :P 250000 fok

Na ja a bp dunakeszi fót veresegyház bp úton lehet sikerült begyűjtsek egy lájtos hőgutát :(

Link to comment
Megosztás:

Alkesz :P

Komolyan gondolkodtam már hogy kezdem érteni az alkeszokat :) nagyon jól esik este egy sör, mondjuk attól több szokott lenni :hiya: megnyugszok, meg ilyenek, még a fa@@om is feláll :lol: :( mondtam is az asszonynak, annyira szeretem a pi@@d ha ki lehetne meszelni be is költöznék! :D :D

Egyébként meg ne tagadd hogy minden nap megiszol 1 üveg jégert :D :P

Link to comment
Megosztás:

...még a fa@@om is feláll :P :) mondtam is az asszonynak, annyira szeretem a pi@@d ha ki lehetne meszelni be is költöznék! :hiya: :lol:

Az nem a piától van, hanem attól, hogy egész nap ücsörögsz a taxiban és mindenhol durva nénik mászkálnak a városban :(

Link to comment
Megosztás:

Az nem a piától van, hanem attól, hogy egész nap ücsörögsz a taxiban és mindenhol durva nénik mászkálnak a városban :)

Az a baj hogy nem a városban mászkálnak, hanem a kocsimban ülnek, széttett lábakkal, a visszapillantónak már kivan kopva a bütyke :D Volt már hogy annyira beleéltem magam hogy nem azt mondtam hogy (3600Ft mondjuk a belből egy fix transzfer) hogy tri thózönd szix handrid, hanem tri thózönd szex handrid :( erre a csaj szex? óóóó mondom sorryyyy biztos a meleg miatt van :D :P :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj hogy nem a városban mászkálnak, hanem a kocsimban ülnek, széttett lábakkal, a visszapillantónak már kivan kopva a bütyke :D Volt már hogy annyira beleéltem magam hogy nem azt mondtam hogy (3600Ft mondjuk a belből egy fix transzfer) hogy tri thózönd szix handrid, hanem tri thózönd szex handrid :) erre a csaj szex? óóóó mondom sorryyyy biztos a meleg miatt van :D :( :P :hiya:

Mindjárt megsajnállak :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.