Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

méééég.......... <_<

Így van, belátható időn belül ez csak kevesebb lehet. :lol:

Ha jól tubom a Laci szétszedte már a sárgát és készíti az új kasztnit.

Több olyan állat meg nincs, aki ennyi pénzt locsolna egy A Corsába! :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

No nekem most jött ki soltvadkert végső számlája... 50 helyett 73 mértek D.földváron 30000-es csekk bejátszik..... <_< :)

A büdös k..va anyjukat... és nemértem mert az óra felfelé csal,.,, és amikor néztem 60 volt - 4-5 km és az 56-55 hogy a bánatos ló...szba lett az 73 nemtudom...

:) :lol: Amúgy életem első büntetése...

Örülj neki! (mármint,hogy az első! ;)) Mondjuk traffis nekem is csak egy volt van.. tudtommal.. szintén egy 30ezres..

Lassan tényleg jó lesz vigyázni.. ha igaz, amit Gabi írt, hogy már megy a maszek is.. :lol:

Érdekes,de a füvet nem bántja a lakást sem......de ami lóg és amit rágni lehet osztja ^_^

Akkor öntöző biztos nem kell.. csak megnyitod a csapot.. a slag már biztos elég szita hozá... :P

Anti.. te meg nyugodtan kimehetsz... 4x4.. rali autó.. és úgyis "még mindig áll".. szal nincs gond.. csak a lógó dolgokat osztja :P

(ehh.. sry.. assem ideje aludni inkább :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Örülj neki! (mármint,hogy az első! :)) Mondjuk traffis nekem is csak egy volt van.. tudtommal.. szintén egy 30ezres..

Lassan tényleg jó lesz vigyázni.. ha igaz, amit Gabi írt, hogy már megy a maszek is.. :)

Szal , azért nyugodtan, megrohadhatnak a maszekok is... milyen munka az hogy civil ellenőriz civilt... hova jutottunk... Aztán milyen faxa lessz ahogy ismerem a vállalkozókat.. jó kevés pénzért beültet valami 6 - elemis romakölköt aki olvasni sem tud... na mindegy hagyjuk... ezzel ígysem úgysem értek egyet.

Civil mérőkocsi.... Szíjanak le... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha így vesszúk, az is csak egy donor! :lol:

Jól menne az a motor is egy C Kadettban. :lol:

Új projekt? <_<

...

na hátde honnan tudnék megkülönböztetni egy vectrát vagy egy korzát....darab-darab ^_^ :)

donor-donor :)

Amúgy ő a Robi, tőle van a fehér (akkor még NE volt), csak rápróbálták a Corsára a Veki felnijét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sonique-tól kaptam az info-t: nézd meg itt

jah, itt láttam a neved, csak éjjel nem volt kedvem átnyálazni azt a 200oldalt :lol:

a program már megy, csak a térképpel nem barátkozik

Venni kell normális gps-t, nekem pont van egy eladó bontatlan TomTom ONE XL 19ért <_< :) :)

véletlen, pont :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes,de a füvet nem bántja a lakást sem......de ami lóg és amit rágni lehet osztja :lol:

Akkor oda nem érdemes nagyon rövid gatyában menni :)

Szal , azért nyugodtan, megrohadhatnak a maszekok is... milyen munka az hogy civil ellenőriz civilt... hova jutottunk... Aztán milyen faxa lessz ahogy ismerem a vállalkozókat.. jó kevés pénzért beültet valami 6 - elemis romakölköt aki olvasni sem tud... na mindegy hagyjuk... ezzel ígysem úgysem értek egyet.

Civil mérőkocsi.... Szíjanak le... <_<

Tudtommal a biomassza még hivatásos, csak az autó civil. Vannak H Astrák is, szürkét, pirosat láttam eddig.

M7-en pedig mindig valamelyik felüljárón van a 3 lábú egész nyáron. Most hétvégén is kint volt, bár vasárnap

este 70-es átlagot sikerült jönni Siófoktól Bp-ig :)

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal a biomassza még hivatásos, csak az autó civil. Vannak H Astrák is, szürkét, pirosat láttam eddig.

M7-en pedig mindig valamelyik felüljárón van a 3 lábú egész nyáron. Most hétvégén is kint volt, bár vasárnap

este 70-es átlagot sikerült jönni Siófoktól Bp-ig <_<

én zalában láttam egy szürke h astrat, parkoló autók közt volt...észrevehetetlen. muter kocsijába megvan a rendszám. 3km arrébb, egy 60as tábla mögé beállt egy fehér stift sedan, szintén jellegtelen és mégis trafis...aztán még 3km múlva vasúti átjárónál mért, de ott már rendes színesszagos oktávból... :)

Link to comment
Megosztás:

Aki nyáron vasárnap este jön az M7-en az meg is érdemli....tényleg nem értem, hogy lehet ekkora ostobaságot csinálni <_<

Mivel csak hétvégére tudok lemenni anyámhoz, nincs más választásom. De bíztat a tudat, hogy már csak augusztusban

kell egyszer eljátszani a kékhalált az autópályán, szeptemberben már jobb lesz a helyzet :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.