Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

<_< :) :)

Iszonyat nagy duzzogást követően ülne csak be egy Subaru-ba nem látod ? ^_^ :P :P

Dehogyisnem..... Arra van esze hogy beszójon az embernek , de az hogy visszakapja a gsi-logót fórumon..... bezzeg arra nemhajt! :lol: :lol:

Majd jöhet utánam aztán a végén előre engedem,hogy hamarabb érjen oda. :lol:

Ne is engedd előre... menjen elöl inkább egy sokkal tapasztaltabb Rider.... ő meg had kullogjon mögötted! ;)

Link to comment
Megosztás:

:) :) :lol:

Nem gyanus,hogy ez nem taxi hanem töréstesztre átfestett autó?

Ezzel a szinnel a lassításokon jobban látszódnak a dolgok.

Ne is engedd előre... menjen elöl inkább egy sokkal tapasztaltabb Rider.... ő meg had kullogjon mögötted! :lol:

Nemhiszem,hogy az 1,8-al kullognom kellene. <_<

Kérdezd csak meg Diny-t vagy Redit,hogy Ausztriából hazafelé milyet közlekedtem az 1,4-es Kadettel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No nekem most jött ki soltvadkert végső számlája... 50 helyett 73 mértek D.földváron 30000-es csekk bejátszik..... <_< :)

A büdös k..va anyjukat... és nemértem mert az óra felfelé csal,.,, és amikor néztem 60 volt - 4-5 km és az 56-55 hogy a bánatos ló...szba lett az 73 nemtudom...

:) :lol: Amúgy életem első büntetése...

Link to comment
Megosztás:

bazzeg a top gear ben abudabiban versenyeztek az utcán egy SLR és egy lambo Lp670 4 SV vel ...

és elötte ugyanott a városban koprobálta a lambo végét is .. ~330 a városban <_<

lezártak neki isten tudja ? kmhosszu 4sávos auto utat :)

muris aki tudja nézze meg

yahh a végén a csemege bugati veyrone VS maclaren F1

Link to comment
Megosztás:

Csak kötözködök <_<

De tényleg hatalmas feeling lehet. A másikat is láttátok? Veyron vs. McLaren F1?

huh látom rossz formában vagy ma ... a postom végén ott van hogy a csemege a topg gear végén van ....

és 200 felett veri csak meg a bugati az F1 et ... addig esélye sincs

én elejétöl végéig megnézem mind1ik topgeart

Link to comment
Megosztás:

huh látom rossz formában vagy ma ... a postom végén ott van hogy a csemege a topg gear végén van ....

és 200 felett veri csak meg a bugati az F1 et ... addig esélye sincs

én elejétöl végéig megnézem mind1ik topgeart

Ez a cikk van most a Topgear újságban is, k. jó képek vannak benne <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.