Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegye fel aki kib@szottul unja hogy Ken Block pénzes hülyegyerek aki csak azért tud vezetni mert fussanekirá éshogy régen a stratossal mindenki sokkaljobb volt :lol: ^_^ :P :)

:lol: <_< :) :lol: :P ;)

jol csinalja .... és nem az ö büne hogy fejlödik a technika a kocsikban is ...

Link to comment
Megosztás:

félreértetted

Albert is pont ezt mondta...de amikor előjön KenBlock mindig előjön a hüjeszeméttoljákaseggétpénzzelésaladamennyiveljobbvolt <_<

Így van ahogy pirosfény mondja :)

Jaa, a Lencse. Azért volt még pár típus, miért pont ez a király? Ezzel is ment a Ken?

Üljleegyes :)

Link to comment
Megosztás:

hm. szép az az autó ott a bal felsőben :) , csak nem tudom ott lesz e Blitzen :) Lehet 7végén szerelem ki a motort, mert elviszik. Ha azzal akarok jönni akkor sürgősen ki kell valamit találnom <_<

az f astra caraván kipuffrendszere sokban eltér a simától? Vagy csak hosszra van külömbség? ezt most hirtelken nem tudom fejből. Az alá menne a kipuff rendszerem és kivi vagyok mennyit kellene szo.ni vele.

Link to comment
Megosztás:

hm. szép az az autó ott a bal felsőben :lol: , csak nem tudom ott lesz e Blitzen :) Lehet 7végén szerelem ki a motort, mert elviszik. Ha azzal akarok jönni akkor sürgősen ki kell valamit találnom <_<

az f astra caraván kipuffrendszere sokban eltér a simától? Vagy csak hosszra van külömbség? ezt most hirtelken nem tudom fejből. Az alá menne a kipuff rendszerem és kivi vagyok mennyit kellene szo.ni vele.

hat szerintem az alatta lévö kék füstös fehér sedan sem lessz ...

kicsit gaz ez a plakát , keressetek már rá valami még müködö opeleket :lol: :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegye fel aki kib@szottul unja hogy Ken Block pénzes hülyegyerek aki csak azért tud vezetni mert fussanekirá éshogy régen a stratossal mindenki sokkaljobb volt :) :) :lol: <_<

Ezek köcsögök a parlamentben meg mostmár tényleg dögöljenek meg a kurvaannyukat. Hogy ragaszkodnak a hatalomhoz. Egysor politikus, egysortűz.

Nyasgem matrózfiú! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.