Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

aszittem drágább hát ez így 40be se lesz :)

én tudok olyat aki megcsinalja 4*100 ra de az neked messze van <_<

nekem is ugy volt elözöleg , aztan cseréltem 5*110re

kell még egy gyürüt is csinalni mert a 288 agyméret nagyobb ....

de ha nem akarsz csinaltatni sok ezer ft ért akkor van nekem itthon egy pár maradék :lol:

yahh astránál még fékeröszabályzot is kell cserélni

attol függöen hogy hatul patronos vagy rugos a fékeröszabályzod

nekem patronos .. és amig nem cseréltem ki

addig az eleje mindig meg akart elözni :)

a patron asszem 30e ft a pár

yah és a nagyobb fék munkahenger erösen ajánlott

nekem minden jol muködött addig amig nem kezdett el kopni a betét

és leragadt a pedál mert annyi olajat nem tud már nyomni .....

Link to comment
Megosztás:

én tudok olyat aki megcsinalja 4*100 ra de az neked messze van <_<

nekem is ugy volt elözöleg , aztan cseréltem 5*110re

kell még egy gyürüt is csinalni mert a 288 agyméret nagyobb ....

de ha nem akarsz csinaltatni sok ezer ft ért akkor van nekem itthon egy pár maradék :)

yahh astránál még fékeröszabályzot is kell cserélni

attol függöen hogy hatul patronos vagy rugos a fékeröszabályzod

nekem patronos .. és amig nem cseréltem ki

addig az eleje mindig meg akart elözni :)

a patron asszem 30e ft a pár

hány km az a messze?azt a maradékot akkor átvenném :lol: és ha rugós akkor?

Link to comment
Megosztás:

tisztába vagyok vele h nem valami bivaly ez a fék de amikor volt rá lé akkor mindíg beszart valami a kocsin...most szerencsére működik(koppkopp) és lé is van a váltásra és azért kérem ki a tanácsotokat

Mindenképpen váltanék. Igaz nekem még a 284 is elfogyott párszor a Vácin a GSi alatt.

Kb ég és föld a különbség.

Link to comment
Megosztás:

Anti nagyon nagy gratula a géphez, nagyon szép darab, végre megjött az eszed :)

Mennyi Le?

Hány éves?

Ma már találkozunk vele az ivecónál? Ha szeretnél a subaruról megtudni mindent akkor gyere el néha hozzánk, mert a csapatunkba már 3db-van, tudod az a fehér akinek mért is Lanti, meg a Zöld, és egy kék :)

Van ám több kérdésem is, de majd személyesen, úgyhogy gyere ma! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn de inkább kedden tudom elhozni, mert meg kell várni amíg a bank utal nekik, és ki tudjuk váltani a törzskönyvet a Cuprára...mert hogy beszámítós móka volt...

Az ótóról röviden...

2002-es EU STI, gyárilag 265 LE, ebből lett csinálva kipuval, AC-val és Ecutek Stage II. progival 320LE...

124.000 km van benne, új fékek, 2003-as STI kormánya, Proflex szilentek, állítható a hátsó szárny, short shifteres 6-os STI váltó...kb ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn de inkább kedden tudom elhozni, mert meg kell várni amíg a bank utal nekik, és ki tudjuk váltani a törzskönyvet a Cuprára...mert hogy beszámítós móka volt...

Az ótóról röviden...

2002-es EU STI, gyárilag 265 LE, ebből lett csinálva kipuval, AC-val és Ecutek Stage II. progival 320LE...

124.000 km van benne, új fékek, 2003-as STI kormánya, Proflex szilentek, állítható a hátsó szárny, short shifteres 6-os STI váltó...kb ennyi...

<_< :)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tolhatnád azzal a taxizást :) :) :lol:

Nem engedik bevinni a zónába <_< Passat, új Octavia, új Superb, Merci, ezeket de ezeket is csak úgy hogy másik helyett! Fogok venni majd a melós kocsi mellé ezerszázalék valami bitang gépet, de már valami modernebbet mint a gsi volt, sajnos de túlkel lépni már!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.