Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van a spirálos, az azokban a Calibra és Vectra turbókban van, amiben 280-as óra van, illetve van az az F28, amin nincs semmilyen kihajtás sebességjelnek. Azokban az autókba 260-as műszeregység van (mint az én Vectrámban is), és azok ABS-ről kapják a sebességjelet.

Áhhhááááááááám.

Ismét egy érdekes infó :lol:

Utóbbi amúgy a veki is :D

Link to comment
Megosztás:

Panaszkodni nem lehet, csak fellebbezni, mivel ez már határozat. ammeg 6000ft :lol:

Csak lehet má sírni vmit hogy hahó fiúk nézzétekmámeg miket írkáltok összevissza.

Jajjj ma végre volt izgalom :D

Jövök a szentmihályin újpest felé, az ömv elött kis dugó, és meg kellett volna állnom egy kis kereszteződésben, amit nem tettem, inkább az onnan kikandikáló autót kiengedtem. De egyszercsak olyan volt mintha kicsit felengedtem volna a kuplungot, pedig nem. Hátranézek, toyotacorolla áll a seggemben :lol: Mondom mivan suhamér, fontos ember vagy hogy így sietsz? :D De ki se szálltam annyira semmise volt.

Viszont hogy nincs suli sokkal kevesebb autó van, olyat lehet jönni hogy anyádat. Nézegethetem mindennap az Anti által linkelt policeoldalt.

Link to comment
Megosztás:

ez már nem érvényes nem % alapon böntetnek pont azért hogy 30as tablanal 60al ne kaphass 300e csekket ...

km/orát nézik ... és 30as tablan pl 60al max 40-50 ezer ft-ot kaphatsz ... stb.....

Jogos. Eszerint meg nincs is 40ezres bünti. Sőt, BCsabit is épphogycsak 30ra kellett volna vágni.

http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2009.04.03&376824

Csak azt árulja el nekem vki, hogy hogy tud egy pözsó partner vagymi 162-el menni :lol: http://www.police.hu/nyitooldal/cikkek/orf_090612_02.html

(Meg hogy ezen az úton ami jobb mint az M0-ás hogy lehet 50-es tábla)

Link to comment
Megosztás:

...

Csak azt árulja el nekem vki, hogy hogy tud egy pözsó partner vagymi 162-el menni :lol: [url=http://www.police.hu/nyitooldal/cikkek/orf_090612_02.html]

...

Fuvaros ismerőstől hallottam, hogy vannak ezeken is hack-ek. Nem tudom már melyik típusra mondta, de van valami, hogy többször adja rá a gyújtást meg ilyesmi és akkor nincs tiltás. Azért egy ilyen pl. 2.5-es TD gondolom elég jót lépegethet, főleg üresen.

Link to comment
Megosztás:

Fuvaros ismerőstől hallottam, hogy vannak ezeken is hack-ek. Nem tudom már melyik típusra mondta, de van valami, hogy többször adja rá a gyújtást meg ilyesmi és akkor nincs tiltás. Azért egy ilyen pl. 2.5-es TD gondolom elég jót lépegethet, főleg üresen.

Szép :D

Lassan a gsi-ket lenyomják telifuvarral :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fuvaros ismerőstől hallottam, hogy vannak ezeken is hack-ek. Nem tudom már melyik típusra mondta, de van valami, hogy többször adja rá a gyújtást meg ilyesmi és akkor nincs tiltás. Azért egy ilyen pl. 2.5-es TD gondolom elég jót lépegethet, főleg üresen.

sokat jártam ilyennel csak éppen fiat logó volt rajta, 3.0 multijet 160 ló és a 180-as órát akasztja, utazóban 160 lazán

Link to comment
Megosztás:

Nézegethetem mindennap az Anti által linkelt policeoldalt.

Csak vigyázz! "A műsorváltozás és extra programok jogát fentartják!!"

És így is van.. nem szentírás.. itt newpesten pl jóóóómúltkor a két helyszin pont fordítva volt (időrendben) mint a listán..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.