Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem készül.Rá akartak beszélni egy c18xe mocit de mondtam neki hogy én nem vennék bele ilyet.Inkább egy c20xe-t de azt is nézzük meg előtte nehogy gátas legyen.Most 2-ről tudok itt a városba (pedig ez kisváros,és nem nagyon érintkezek opelesekkel) ami repedt.Hát ez a nagy helyzet. :D

hát igen, talán az jobban megéri :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az si helyett tropa xe ?

Még te is meglépheted, ha ennyire szimpi szerinted :lol: :D

akkor ha nem tropa...egy si-t megépítesz 60-sok között és van 400patád, egy normális xe meg talán megvan 560pata és nem sokkal drágább :lol:

Dininek úgyis van egy tuti motorja :D

Link to comment
Megosztás:

Jó ezek a használhatatlanságát határát súroló autók :lol: :D ;)

Na ezt majd javíjad Pistabá, de azé értettük. :lol:

Én szeretem ezt a használhatatlan autót. Bár kíváncsi leszek a Manta kupára, remélem nem kell felkvőrendőrökön meg földutakon rallyznom majd, mer akkor lehet hogy fater ignácával megyek. :D

Link to comment
Megosztás:

a hütörács és a motorháztetö közé ugye ?

mert azt ikabb fel se rakd

mert ott megáll a viz és elkezd rohadni a motrhaztetö

legalább csináltathatom majd a morcosítást...így meg akkora a hely ott, hogy csúnyán belátni...

1854_1228830313.jpg

Most jött a hír, hogy Szabyknak kunmadarason megint felrobbant az olajpumpája... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy a fa..ba tud az felrobbani van azon valami tulnyomás szelep vagy mi :lol:

egy szelep van amivel a nyomas be lehet allitani és esetleg még1 ami höre nyit és az olajhütőhőz megy

szal ha a szelep tul erösre van allitva akkor a leggyengébb ponton szétmegy valami

opelnél le dobja vagy fel robbantja az olajszüröt ....

mas autonal mas a gyenge pont

Link to comment
Megosztás:

egy szelep van amivel a nyomas be lehet allitani és esetleg még1 ami höre nyit és az olajhütőhőz megy

szal ha a szelep tul erösre van allitva akkor a leggyengébb ponton szétmegy valami

opelnél le dobja vagy fel robbantja az olajszüröt ....

mas autonal mas a gyenge pont

Aha értem,,.,,, de milyen faxa lehet hogy mész azt egyszercsak csatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.