Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jah ha az ember 17 éves ;)

én sem vagyok 17 ... és a sok bmw vásárlo sem ...

ráadásul sokkal modernebb az AE mint a sz@ar opel gyári ...

és a vetitölencse miatt jobban is világit ...

de hat anti szeret visszfele lépkedni :D :D seatbol fos vectrába

AE bol szar gyáriba ;) :lol: :lol:

biztos tul öreg mér és keresi a régi dolgokat hogy fiatalnak érezze magát :D :D

Link to comment
Megosztás:

én sem vagyok 17 ... és a sok bmw vásárlo sem ...

ráadásul sokkal modernebb az AE mint a sz@ar opel gyári ...

és a vetitölencse miatt jobban is világit ...

de hat anti szeret visszfele lépkedni :D :D seatbol fos vectrába

AE bol szar gyáriba ;) :lol: :lol:

biztos tul öreg mér és keresi a régi dolgokat hogy fiatalnak érezze magát :D :D

biztos az angel miatt vesznek bmw-t ;)

fentebb írtam h van aminek jól áll stb

Link to comment
Megosztás:

...

ráadásul sokkal modernebb az AE mint a sz@ar opel gyári ...

és a vetitölencse miatt jobban is világit ...

de hat anti szeret visszfele lépkedni ;) :lol: seatbol fos vectrába

AE bol szar gyáriba ;) :D :D

biztos tul öreg mér és keresi a régi dolgokat hogy fiatalnak érezze magát :D :D

Nekem olyan túl discós tőle az eleje... :lol: szépen megcsinálom feketére, és az úgy patent lesz...amúgy most a sima h4-el pont ugyan olyan jól világít mint xenonnal...mondjuk ezen meg is lepődtem...de hát új lámpákat vettem, így gondolom még tuti bennük a foncsor...

Majd megnézem, hogy feketén hogy fog mutatni benne, és ha bejön, akkor megy bele a h4bi xenon...vagy valami...

Link to comment
Megosztás:

Pont tegnap hallottam, hogy a reptéren is volt megint balhé...azért kemény világ ez a taxizós dolog...minden fel van osztva, aztán egyszer rossz helyen szed fel utasokat valaki, na annak reszeltek... :lol: ;)

Kemény világ az biztos, ha nem teszed oda magad, eltaposnak mint a sz@rt, mondjuk a nádor téren nem az volt a gond hogy utast vittünk mi el a hiénák elől hanem nem tudtak parkolni attól a 10-15 zónás kocsitól :D egyébként íratlan szabály de nem viszünk el csak repteres fuvarokat, ez így is van, sokszor küldtem már utast oda a cityshez, már csak azért is mert én nem viszek mondjuk egy nádorteret a citadellára vagy a Margitszigetre, vagy hasonló kis fuvarokat. De leginkább az irigység eszi meg az összes taxis céget, mert mind szeretné a repteret, csak hát rajtunk kívül nem tud megállni senki az érkező oldalon, csak a rendelt taxinál max 1-2 kocsi a sok zónás mögött :lol:

Erről a taxizásról nagyon komoly cikket lehetne írni, ez egy nagyon komoly életforma, ezt csak az tudja aki benne van, és mellesleg olyan mint a drog, egyik kollégám mondta ha beszállsz nem tudod abbahagyni, nevettem rajta, de milyen igaza volt, nagyon élvezetes, mindennel megkent meló, nem unatkozik az ember az biztos :D

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy lehúzzad rutinból..., hogy lakástól a várig 15.000.... :lol:

Kíváncsiságból is órával vittem, természetesen kikellet fizetnie mert különbem jöhet haza gyalog :D

Ennyi lett zsééééé

Sajnos az eső elzavart minket haza de csináltam néhány képet, akinek kedve támad elvinni a családot, megéri, főleg hogy szinte semmibe nem kerül!

Budai Vár Képek

P1010752.JPG

Link to comment
Megosztás:

más. készül már a c16se? :lol:

Nem készül.Rá akartak beszélni egy c18xe mocit de mondtam neki hogy én nem vennék bele ilyet.Inkább egy c20xe-t de azt is nézzük meg előtte nehogy gátas legyen.Most 2-ről tudok itt a városba (pedig ez kisváros,és nem nagyon érintkezek opelesekkel) ami repedt.Hát ez a nagy helyzet. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.