Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezé 1 Ft-t nem adnék, de ennyit meg főleg nem, ako inkább 1 c20ne frontera, az is szar, de legalább olcsó.

a frontérát sztem 3x körbeautózza egy pajesz terepen. :lol:

ilyen stílusban a Vitara cabrio is jó még (sidekick vagy mi ) terpen is jó csak kicsi a hasmagassága.

nemrég volt egy niva cabrio is a használtautón, az kellett volna Redinek <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tom, ha annyit pörgött a motorod, akkor nem csodálkoznék, ha más is megmakkant volna. :lol:

Annó Csabinak is kopogott utána a motorja, amíg blokkot nem cserélt (szerintem a csapszeg volt).

Ugyanis azt a fordulatot nem szeretik se a hajtókarok, se a csapszegek. Ha kicsit utánaszámolsz, akkor 10000-es fordulat környékén, már olyan dugósebességeid vannak, mint egy F1-es motornak. <_<

A helyedben nagyon átnézném a hajtókarokat. Ha minden okés, akkor is legalább a hajtókarcsavarokat cserélném (ARP), de inkább acélhajtókaroznék! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tom, ha annyit pörgött a motorod, akkor nem csodálkoznék, ha más is megmakkant volna. :lol:

Annó Csabinak is kopogott utána a motorja, amíg blokkot nem cserélt (szerintem a csapszeg volt).

Ugyanis azt a fordulatot nem szeretik se a hajtókarok, se a csapszegek. Ha kicsit utánaszámolsz, akkor 10000-es fordulat környékén, már olyan dugósebességeid vannak, mint egy F1-es motornak. <_<

A helyedben nagyon átnézném a hajtókarokat. Ha minden okés, akkor is legalább a hajtókarcsavarokat cserélném (ARP), de inkább acélhajtókaroznék! :lol:

na mi van hogy alsz a corsával ?

Link to comment
Megosztás:

Mááá megint nem gyüüüttt össze :S Bár most legalább azért mert megállás nélkül lehetett nyomni a melót annyi utas volt <_<

Jaja... mert most volt a "Mennybemenetel" és az összes német megy ilyenkor nyaralni...tele is volt minden szálloda Pesten...és ma utazott haza mindenki...

Link to comment
Megosztás:

Jaja... mert most volt a "Mennybemenetel" és az összes német megy ilyenkor nyaralni...tele is volt minden szálloda Pesten...és ma utazott haza mindenki...

Ja, úgy tudtam elmenni a WC-re hogy nem iratkoztam be a reptérre, mert ahogy beiratkoztam már szállt is be az utas, így is mentem 2 kanyart úgy hogy azt hittem behugyozok <_< b :lol: Most is úgy jöttem haza hogy a Roosevelt téren még volt cím, de már nem bírtam még 1x visszavezetni a reptérre, mikor itthon vár a finom Bikavér :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, úgy tudtam elmenni a WC-re hogy nem iratkoztam be a reptérre, mert ahogy beiratkoztam már szállt is be az utas, így is mentem 2 kanyart úgy hogy azt hittem behugyozok :lol: b :lol: Most is úgy jöttem haza hogy a Roosevelt téren még volt cím, de már nem bírtam még 1x visszavezetni a reptérre, mikor itthon vár a finom Bikavér :lol:

Anti, most őszintén, jól nézek ki nem mióta nem vagyok csak 96Kg? :lol: <_< Ma csináltam hogy ne tudjatok aludni ma éjjel :lol:

userpic_dcf3f61d2b1d18c967dfc373acbf2b28.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.