Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Biatorbágyon lesz most ez a dolog, oda sztem kinézek. Lehet hogy még a versenyre is jelentkezem, bár a környékismeretem arrafelé egyenlő a nullával. <_<

Vigyél magaddal valakit, aki menetközben nézi az itinert, mert egyedül tényleg necces ám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na monca... mitt vettél???

Most egy 99-es évjáratu saab 93 viggen edition van. Néhány dolog pl. tükör mozgató gomb és 1-2 kapcsoló tiszta opel. <_< Board computer is elég komoly a maga módján. :lol: Nem lehetett kihagyni mert 850 USD volt a kocsi és emellett még cabrio is. :lol: 112000 Miles van benne. Az elég jónak számít.

Egyébként csak annyi lenne a nagy kérdés,hogy ebay-en melyik blow off szelepet vegyem meg mert szeretném hallani "prüszkölni" a kocsit.

Eddig nem volt turbós autóm így kicsit (nagyon) tudatlan vagyok ebben a témakörben.

Specifikáció a kocsiról

Link to comment
Megosztás:

3 trükk,ami észrevehető javulást hoz:

-váltókaron van egy gumigyűrű,az alá szigszalagot tekerni,hogy szorosan kapcsolódjon a rudazathoz

-van egy müanyag faudi fejes alkatrész a váltórudazatban,annak cseréje

-váltórudazat stiftek cseréje,közvetlen,ami a váltókivezetésnél van

Nekem ezek beváltak és nem olyan nagy pénz,bár van agy komplett felújító szett hozzá,azt Vktr tudná megmondani van-e és mennyi,de ha jól emléxem,akkor 8 E körül van.

THX <_<

Link to comment
Megosztás:

Soha nem váltsatok 140nél 4es helyett másodaikat, mert ugyan beforogja a 14000-ret a moci, de csak 1x.

Viszont a bubaru így is kikapott... <_< :lol:

Úgy jártál mint én :lol: Én már 2x :S egyszer 3 végén négy helyett kettő, aztán kettő végén három helyett egy, mindkét esetben csak a kipufogószelepek mentek el, de az mind a 8 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy jártál mint én <_< Én már 2x :S egyszer 3 végén négy helyett kettő, aztán kettő végén három helyett egy, mindkét esetben csak a kipufogószelepek mentek el, de az mind a 8 :lol:

Ezzel maximálisan kiegyeznék.

De félek, hogy ez a leges legjobb eset. Meglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel maximálisan kiegyeznék.

De félek, hogy ez a leges legjobb eset. Meglátjuk...

Reméljük csak a szelepek bánják, jó eseteben még a szelepvezetők sem törtek össze. Én leginkább attól féltem, akkorát odab@szott a dugó tetejére hogy vagy a csapszeg vagy a hajtókarcsapágy is cserés lesz, vagy mindkettő, de hála az égnek azzal nem lett baj.

Link to comment
Megosztás:

Anti???????????????? Merre vagy?????????? Semmi off???? Nem vagy már a régi :lol: Csak nem meló????? Jó neked ha igen, ma összetörték a drága skodámat osztán hááá 3 nap mire megcsinálják :lol:

De-de vagyok...de inkább csak olvasgatni van időm... sok a meló...

Skoda... :lol: Oda a kenyérkeresőmotyód... <_<

Link to comment
Megosztás:

De-de vagyok...de inkább csak olvasgatni van időm... sok a meló...

Skoda... :lol: Oda a kenyérkeresőmotyód... <_<

Jahhh.. alaphangon is 120 bruttó mínusz :lol: A poén az volt hogy nem ismerte el a vétkes hogy hibás, kihívtam a rendőrt és szinte kiröhögték a rendőrök, egyből nem akarta a feljelentést, elismert azonnal mindent mikor megmagyarázta a rendőr neki hogy milyen előnyei vannak egy kresz utánaképzésnek. Jahh és mind ez egy nagyon komoly angol utassal, úgy szégyelltem magam, 15 perc múlva mire megérkezett a kollégám átvenni az utast, addig azt se tudtam hogy nyugtassam és fedezzem a szitut, (persze az alap volt hogy 2300ft volt már az órába mikor történt a szitu, és elengedtem neki) és ne azt gondolja hogy minden magyar ilyen hülye :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most hol van az auto? Szeditek szét és megy a kárfelmérés?

mehh bazz :lol:

Tarrnál van és elképzelhető, hogy egész jó a helyzet. Levette a hengerfejet és úgy tűnik, hogy csak a szelepek lettek oda.

7 foggal ment el a vezérlés egyébiránt.

Boldog vagyok nagyon, annyira hogy gyorsan vettem is egy motort. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.