Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nos, úgynézki hogy egy környékbeli marós sem vállalja el a 4x100asítást a 288mm-es tárcsáimon. Nem tudtok véletlenül valami bejáratott embert itt a környéken aki seszó sebeszéd megcsinálja nekem? :lol:

Mindegyik ( érthető okokból fél megcsinálni ) hiába mondom hogy sokan használják így is semmi bajuk. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik ( érthető okokból fél megcsinálni ) hiába mondom hogy sokan használják így is semmi bajuk. <_<

Kimeri felválalni azt ha az átfurásnál szemmel nemlátható repedés lessz, és nálad meg szét repül... és megnyomordsz vagy meghalsz netán ez miatt ,.... szted ki akar ezzel a dologgal együtt élni??? sztem senki! A másik oldalát is megértem hogy : KU..VA JÓ lenne! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kimeri felválalni azt ha az átfurásnál szemmel nemlátható repedés lessz, és nálad meg szét repül... és megnyomordsz vagy meghalsz netán ez miatt ,.... szted ki akar ezzel a dologgal együtt élni??? sztem senki! A másik oldalát is megértem hogy : KU..VA JÓ lenne! :lol:

hátigen... lehet eladom a francba... Most azért felnit nem fogok cserélni mert nagy fék kell meg akkor hátra is kell vennem másik tárcsát... <_<

Szal sztem azlesz hogy eladom, aztán annak az árából veszek valami gyári méretű de mart vagy fúrt tárcsát meg betétet azt csoki. Mert az elsőfékem sztem csereérett. A betétek mindenképp. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaegyébként keresek gyári gsi beömlőbe azt a takaró, fedő, műanyagot ami belül van. Nekem csak egy van, ki is szedtem me mondom minekazoda, de má rájöttem mé volt ott. Múltkor mosásnál beázott a trafóm... <_< meg 1x az angel reléi is...

Szal ha van valakinek elfekvőben 1db, legyenszives megdobni egy PMel.

Mindjá beírom a keresekbe is csak itt nagyobb a népsűrűség úgy ált. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem...nekem 4X100-as tárcsa volt... 288-ban... nem is értem miért furkál mindenki amikor lehet kapni ilyen tárcsát... <_<

De a tiéd milyen nyereggel volt föltéve?

Mert ha jol tudom a ClioSporthoz lehet 280-as tárcsát rendelni és az felmegy a 4x100-ra....csak nyereg kell hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Redi, itt valamit nagyon keversz! :lol:

A 284-es Opel fékhez lehet használni a Meriva, stb 280-as, 4x100-as tárcsáit. A 288-hoz az már kicsi.

Én azért fúrkálom át inkább a tárcsákat 4x100-ra, mint hogy Zimmermannt, vagy mittudomén mit vegyek, ami létezik 4x100-ban, mert azokról sok jót még nem hallottam. Konkrétan nekem Zimmermann nem kéne autóra. Akkor inkább veszek valami gyárit és CNC-n megfuratom 4x100-ra. Baja igazából nem lehet, mert a lyukaknak semmi tartó szerepe nincs, hanem a tárcsákat csakis a kerékcsavarok szorítóereje rögzíti. A furatoknak annyi dolga van, hogy átmenjen rajtuk a kerékcsavar és ennyi. Ha a féktárcsának lehetősége van elfordulni, akkor az már régen rossz és lehet nem ártana meghúzni a csavarokat. :lol:

Clio tárcsában is csak 280-asat találtam eddig, pedig épp átnéztem az egész Unix programot emiatt... <_<

Zsolti, ha gondolod, küldd le nekem én megoldom neked, van már bejáratott helyem ilyesmire. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi, itt valamit nagyon keversz! :lol:

A 284-es Opel fékhez lehet használni a Meriva, stb 280-as, 4x100-as tárcsáit. A 288-hoz az már kicsi.

Én azért fúrkálom át inkább a tárcsákat 4x100-ra, mint hogy Zimmermannt, vagy mittudomén mit vegyek, ami létezik 4x100-ban, mert azokról sok jót még nem hallottam. Konkrétan nekem Zimmermann nem kéne autóra. Akkor inkább veszek valami gyárit és CNC-n megfuratom 4x100-ra. Baja igazából nem lehet, mert a lyukaknak semmi tartó szerepe nincs, hanem a tárcsákat csakis a kerékcsavarok szorítóereje rögzíti. A furatoknak annyi dolga van, hogy átmenjen rajtuk a kerékcsavar és ennyi. Ha a féktárcsának lehetősége van elfordulni, akkor az már régen rossz és lehet nem ártana meghúzni a csavarokat. :lol:

Clio tárcsában is csak 280-asat találtam eddig, pedig épp átnéztem az egész Unix programot emiatt... <_<

Zsolti, ha gondolod, küldd le nekem én megoldom neked, van már bejáratott helyem ilyesmire. :lol:

Nálunk k. sok zimmermann fogy, és sose volt panasz rá.

Link to comment
Megosztás:

Én használtam... hogy mit bír vagy mit nem az jó kérdés... lehet a normál használatot bírja... de amit én adtam neki annó a Szigetről a Lurdyig tartó kis útjainkon kb 35-40 X elrúg, sok km/h, aztán satu mert lámpa... aztán megint... és ezt valahogy már nem bírta, és elkezdtek ütni a tárcsák... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nálunk k. sok zimmermann fogy, és sose volt panasz rá.

lehet jani bácsi kocsijába jo aki max 40 el megy a belsösávban

de nem minöség a zimmermann .... egy sz@r ... ha gondolod beviszem a polcra reklámnak

a cirka 1000km -et futott tarcsat kettérepedve ....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.