Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezzel mentem.

Haver benevezte az autóját, de aztán nem volt kedve menni vele, hanem azt mondta, hogy ő majd szépen videóz, én meg rúgjam el neki rendesen. ;)

1,2 bart tölt, ami kb. 300-330LE-t jelent.

Szerintem egész jó időt sikerült kifacsarni belőle.

Rajtprogram nélkül mentem, mert haver nem tudja, hogy hogyan működik. ;)

Jah...a Gepard...ment ez 11-es időt is még az előző tulajnál ha jól emléxek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah...a Gepard...ment ez 11-es időt is még az előző tulajnál ha jól emléxek... ;)

Állítólag ment, gyakorlatilag senki nem mutatott még fel semmit, ami ezt igazolná.

Az tuti, hogy most nagyon vissza van véve, mert ez a turbó 1.5bar fölött kezd el rendesen működni, Kulin meg csak 1.2-re progizta. Hogy miért, az maradjon az ő dolga, de többek szerint más az ok, mint amit havernak mondott.

Ma elvitte magával a Nánássy Peti, ott fogja tölteni a következő pár hetet a Gepárd.

Kap egy rendes szívósort ehelyett a fos helyett, ami rajta van, kap hengerenkéti trafót, meg lesz még jópár okosság.

Fel fogja progizni 1.6 barra, ami kb. 100LE pluszt fog jelenteni.

Utána meg szerintem megint megnézzük Lacházán, hogy mit fog tudni. ;)

Link to comment
Megosztás:

A nagyok 1.5-1.6-os 60 lábakat zúznak... ;)

De nem 350LE alatt, rajtprogram nélkül és utcai gumikon. ;)

Az a baj, hogy ez még így is végigkaparta az 1-est. Nem tudom, hogy ez a ragacs ért-e valamit utcai gumikkal, mert nagyon nem vagyok benne biztos...

Én elégedett vagyok az idővel, a Peti is azt mondta, hogy 1.2 barhoz képest jót ment.

Igazából 13 aljára számítottunk inkább.

Link to comment
Megosztás:

...

Igazából 13 aljára számítottunk inkább.

Szerintem tök reális ez a 12 teteje meg magasközepe idő...ha nekem jó lenne a váltóm akkor kicsit kevesebb LE-vel de nekem is tudnom kéne a 12.9-et...

Patyi amúgy kipróbálta, és nem a kettes szinkron a bibi, hanem a komplett kettesben minden... ;) úgyhogy lassan nem úszom meg a váltócserét... ;)

Link to comment
Megosztás:

A nagyok 1.5-1.6-os 60 lábakat zúznak... ;)

Azért azt még hozzáfűzném, hogy így is végigkapartam az 1-est az Audival :P , tehát én se vagyok arról meggyőződve, hogy ez a "ragacs" nem ront-e az utcai gumik tapadásán. ;)

Nem rúgtam még el előtte soha így quattronak, de ez azért meglepett.

Lesznek majd videók, mert mind a 3 futamomról készült felvétel.

Ott majd talán jobban látszik, hogy tényleg kapart, vagy csak én éreztem úgy... ;)

Link to comment
Megosztás:

szombaton pakolás lesz, nem? ;) ;) :P

Hú ne is mond , szombaton mi is azt csináltuk, 7 elemes szekrénysor lepakol kocsira felpakol, aztán 2 gardrobot osszelegóztam jól meghuztam a hátam , másnap reggel Kriszta ugyrántott fel mert, nemtudttam felülni, psze a jó öreg gurtni kelett volna de nemvolt! :D

Ma meg doki , korrekciós "műtét" vissza vesznek az arcomból -_- ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.