Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ez honnan veszi a jelet...kiváncsi lennék...

...mert hát megoldható, de annyira azért nem egyszerű...kell hozzá egy km/h és ford tartomány...és úgy lehet progizni...de ez szerintem annyira nem egyszerű...vagy??? :)

A Te csodakütyüd hogy alakul??? Mesélj mááá arról, hogy az miket fog tudni...a G mérőn kívül...mik a tervek???

Én ezt a sebességváltó gomb-problémát egy G-szenzorral oldanám meg, ami érzékeli a váltókar pozícióit a gombon belül :D

(Gravitációs vektorhoz képest)

Még egyelőre nem sok konkrét van, egyelőre alsó szintű drivereket írom a kijelzőhöz, touch panelhez, meg a g szenzorhoz.

Ami biztos, hogy microSD kártya lesz benne, és USB-n tud PC-re kapcsolódni. :D És szép áttetsző kék dobozban lesz, némi

csicsával :D

Adott egy egy x16xel f astra, hajtókar csapágy lett benne cserélve amit én vettem a Csergőnél és a márkája KS.

A gyári hajtókar csapágyba nincs lyuk a KS-be van. Ez gond lehet?

Mert mióta ki lett cserélve melegen kegyetlen hangja van az autónak, de a főtengelyen kopás nem volt. Eddig csak hidegen volt a tipikus díííízeles hanga. Máshoz nem lett nyúlva. Ja, és most kegyetlenül füstöl :huh:

De gépmunka ménem volt? Ilyenkor főtengelyt fel kell köszörülni... legalább mérve volt a főtengely pontosan? (nem egy olcsó tolómérővel)

Ha szét volt húzva a blokk, és a dugók utána vissza lettek téve úgy ahogy voltak, akkor azért füstöl. Ha meg esetleg valamelyik dugó nem

oda került vissza, ahol volt, akkor meg azért füstöl NAGYON :lol:

A lyuk nem probléma.

Link to comment
Megosztás:

Dini!

Nem jó az a nívó...rövidebb mint ami most benne van... :huh: pedig 5 lici olaj ment bele...akkor most mi van ilyenkor????

Mert ha az a jó amit adtál akkor + 1 lici legalább kell még a mostanihoz...ha az a rövid ami most van benne...akkor gebasz van... :)

létezik több hosszúságú??? :D

látom nem hitted el hogy levágtunk egy centit belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Ki vót az ?

Amúgy ha felveszi a telefont az eladó, akkor elmentek volna a kocsiért Debrecenbe ? :huh:

Piiiiiiiiiistaaaaaaaaa Örömhííír!

Nálam van a kocsiban a sapid és este megyek 3. kerület felé ha minden igaz. Ha nem akkor holnap odaadom Laciházán ha jössz.

Link to comment
Megosztás:

Valaki aki nagy vaterás elmagyarázhatná,hogy tudnék e reagálni a "0ás takarodj a vateráról" beszólásra úgy hogy azt mindenki lássa?

Ez valahogy eszembe jutott aztán ránéztem, és kicsit már más a felállás "Semleges vélemény: Az adasvetel nem jött letre a felnik eltünese miatt. A vevö nagyon korrekt, es megertö. "

Ez hogy lett :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez valahogy eszembe jutott aztán ránéztem, és kicsit már más a felállás "Semleges vélemény: Az adasvetel nem jött letre a felnik eltünese miatt. A vevö nagyon korrekt, es megertö. "

Ez hogy lett :huh:

Ez most hogy jött?

Ő értékelt elöször,Én adtam egy negatívot......utána írta ezeket a szép szavakat :)

Este jön valaki lurdyhoz????

Link to comment
Megosztás:

De gépmunka ménem volt? Ilyenkor főtengelyt fel kell köszörülni... legalább mérve volt a főtengely pontosan? (nem egy olcsó tolómérővel)

Ha szét volt húzva a blokk, és a dugók utána vissza lettek téve úgy ahogy voltak, akkor azért füstöl. Ha meg esetleg valamelyik dugó nem

oda került vissza, ahol volt, akkor meg azért füstöl NAGYON ;)

A lyuk nem probléma.

Nem volt széthúzva a blokk, és a dugattyúk se voltak kiszedve. Az egyik hajtókarnál a főtengelyen 0.01mm külömbség volt, ami szerintem még elmegy. A régi csapágyakkal csak hifegen volt tipikus opelos diesel-s hangja (hajtókar csapágyakra gondoltunk), de most melegen, de mint állat. Olajnyomás egyből van, szinte indításkor, vagyis jobb lett. Nem lehet, hogy a lyukon felkűddi az olajat jobban és a hengerfalről nem bírja a gyűrű lehúzni. A gyűrűk kb. 10 ezer km-e lettek cerélve. Kompresszió mind a négy hengerben 15.

Link to comment
Megosztás:

Van nagy baj...

Mivel nem a gyári merevítő van a elsőlökösömben hanem a szétvágott, ugye a beömlő miatt, ezért a lökhárító annyira terpeszt hogy képtelenség úgy felrakni ahogy állnia kellene.

Ti ezt hogy oldottátok meg? ;)

Nekem is ki van vágva, sőt az alja meg sincs, szóval nem fogja meg a kereszttartó alul. Másodszor volt javítva a műanyagossal és aránylag jól áll. Egy jó műanyagos max. 10-ért megcsinálja és ha szélesítve van akkor oda is húzza, ha még nincs dukkózva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.