Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

te ha a motorszam stimmel

semmi köze milyen tuningot csinalsz ... adott % ig legális de azt ö ugysem tudja megmérni .....

szal feleslegesen paráztatjátok magatok ... tul sok a vészmadár ...

nincs itt sok vészmadár...

engem egy tetves fólia miatt beküldtek KPM-re a coupéval úgy hogy elötte megkérdezte hogy mit keresek debrecenbe.

mondtasm hogy járatom a motort. és mennyi volt 500 .000 ft. ja az jó sok. jött a válasz.

majd 2 hét mulva megjött a papir hogy 15 napon belül mutassam be az autót a pomázi KPM be....

Link to comment
Megosztás:

nincs itt sok vészmadár...

engem egy tetves fólia miatt beküldtek KPM-re a coupéval úgy hogy elötte megkérdezte hogy mit keresek debrecenbe.

mondtasm hogy járatom a motort. és mennyi volt 500 .000 ft. ja az jó sok. jött a válasz.

majd 2 hét mulva megjött a papir hogy 15 napon belül mutassam be az autót a pomázi KPM be....

igen max ezt tudja ... de a kocsid rendben volt és még most is van forgalmija ...

Link to comment
Megosztás:

A vácin engem se szedtek ki sose :D

Diny két hete az autópályán alkudozott a forgalmijáért....Mindegy hol vagy,ha szúrja valakinek a szemét :D

Ez így igaz,pedig csak elgurultam mellettük.Mondjuk tény és való ahány rendőr annyi félét mond,ezek elfogadták a lámpába az e betűt.Viszont a felnimbe simán belekötöttek.

Ez van,azért nem engedünk. :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz,pedig csak elgurultam mellettük.Mondjuk tény és való ahány rendőr annyi félét mond,ezek elfogadták a lámpába az e betűt.Viszont a felnimbe simán belekötöttek.

Ez van,azért nem engedünk. :) :huh:

nem hittalak fel !!!

találtál vagy el is felejtetted :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.