Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most őszintén Tom!

Hányszor volt olyan, hogy kiszedtek, és nem volt rá okuk és genyáztak...(múlt héten meséltél egy ilyen alkalmat...akkor is autózgattál fel-le a Vácin...)

mert az, hogy igazoltatnak, abban én semmi rosszat nem látok...meg inkább így találkozok rendőrrel, mint amikor körberajzolnak...nekem nem érne ennyit a dolog...de tényleg a Te dolgod...mi akik le akarunk erről beszélni csak jót akarunk... :)

Szinte mindig genyóznak. De komolyan. Igen autózgattam, 70-80-nal. Egyébként örülök ha igazoltatnak, illetve semmi extra, mert mind ok.

Értem én és nem is erről van szó, az nem tiszta, hogy miért nem látjátok be, hogy a motorosokat ritkábban és nehezebben basztatják a rendőrök. Ez minden. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Értem én és nem is erről van szó, az nem tiszta, hogy miért nem látjátok be, hogy a motorosokat ritkábban és nehezebben basztatják a rendőrök. Ez minden. :D

Ezt belátom...tény...nem is mondtam, hogy nem...csak ettől függetlenül nem ezt tartom jó megoldásnak... inkább vegyél egy Cuprát (pont tudok egy eladót) :huh: :) :D

Link to comment
Megosztás:

és mi volt az Ok ?

a felni, a kormány... meg hogy nem tudta felnyitni a motorteret.. és a rendőr azt mondta biztos turbo vagy v6 van benne mert múlthéten elvett egy forgalmit v6 miatt....

még alá is feküdt h be van e coolerezve, meg meghallgatta a hangját hátha v6.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

a felni, a kormány... meg hogy nem tudta felnyitni a motorteret.. és a rendőr azt mondta biztos turbo vagy v6 van benne mert múlthéten elvett egy forgalmit v6 miatt....

még alá is feküdt h be van e coolerezve, meg meghallgatta a hangját hátha v6.... :)

hát én ezen max nevettem volna .......:lol:

mi a szar köze van hozza hogy van e cooler benne ...

:D :D :huh: :D :D :P

én idáig csak olyan rendörrel találkoztam akit vinnem kellett egy kör 200 al a dozsa györgy uton meg ilyenek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.