Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A változatosság kedvéért most is beszart az összkerék. :)

Viszont szerintem nem mechanikus a gond. Vidámság. :D

Holnap este kresz tanfolyam, hogy nyáron már ezzel mehessen a móka:

http://hq-wallpapers.net/wp-content/upload...14_1280x800.jpg

:huh:

azé calibráról végrendelkezzél :D

moci az, amire bizti nem ülnék, nincs sok gyürődési zóna stb. hiába nem te vagy a férfinemiszerv......

Link to comment
Megosztás:

eleve tele vannak az utak barmokkal, kocsival is alig lehet úgy menni h ne akarjanak napi szinten belemenni az emberbe. motorral elég egy kocc és marad a kerekesszék. a másik h húzni fogod neki rendesen :huh:

egyszer ültem egy CBR-en utasként..élménynek jó volt a gyorsulás de nem merném bevállalni....

Link to comment
Megosztás:

Tom!

És akkor mi lett az összkerékkel...hogy fox így elpicsázni Lacházán??? Tessék megcsinálni addigra...

Megcsináltatnám, ha lenne valaki, aki ért hozzá.

A jelenség: alapból van, elkezdek gyorsítani, lelül a hátulja, minden tuti, lepadlózom és fél másodperccel később leold... :S

Aztán restart után megint működik, de csak az első padlógázig gázig. Motorral is lehet ésszel közlekedni, nyilván persze fogom neki húzni, de majd ott, ahol lehet.

Lehet, hogy ha munka után végiggurulok a dugozó autók melett és megyek egy egy órás túrát mondjuk dobogóköre meg vissza, akkor más nem is fog kelleni. Meglátjuk...

Link to comment
Megosztás:

Megcsináltatnám, ha lenne valaki, aki ért hozzá.

A jelenség: alapból van, elkezdek gyorsítani, lelül a hátulja, minden tuti, lepadlózom és fél másodperccel később leold... :S

Aztán restart után megint működik, de csak az első padlógázig gázig. Motorral is lehet ésszel közlekedni, nyilván persze fogom neki húzni, de majd ott, ahol lehet.

Nem lehet nyomástároló gömb...vagy szelep???:huh:

Link to comment
Megosztás:

A változatosság kedvéért most is beszart az összkerék. :D

Viszont szerintem nem mechanikus a gond. Vidámság. :lol:

Holnap este kresz tanfolyam, hogy nyáron már ezzel mehessen a móka:

http://hq-wallpapers.net/wp-content/upload...14_1280x800.jpg

:huh:

nagyonszép :) :D

de miért pont Yamaha? Miért dobtad el a Hondát vagy Kawa ninját?

mennyi idő a tanfolyam? be kell járni?

Link to comment
Megosztás:

21-én nem leszek a talin, más programom van. De persze, megoldható az olaj. Mondjuk nálam csak jövő héten

lesz legközelebb, de ha addig kell, akkor bemehetsz érte a boltba (11.ker Kaposvár u. 8. lágymányosi tövénél) is,

csak szólj előtte nekem, odaszólok, és megkapod a kedvezményt rá. :)

(nyitva: 7-17h)

mennék ma érte délelőtt.. elrakatod nekem/neki.... elküldöd még1x privibe a számod me elhagytam :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.