Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csak az eleje kell? mert az 60/40

ogre is bejelentkezett még anno rá, megkérdezem őt is ő szólt hamarabb....meg a multkor otthagyott egy fél üveg wiszkit ezzel elővásárlási jogot szerzett :huh: :)

keressem vissza h kb 1 éve irtam már rá h nem e adod el?????

Link to comment
Megosztás:

gondolom rajtunk kívül is más is megnézte már :huh:

majd meglássuk mi lesz hónap végén :)

állítólag csapágyas és azért lett ilyen olcsó. Örki elment megnézni és ő mondta a srácnak, hogy szar a moci azért is nem hozták el és azért lett ilyen olcsó. Muháék már el se mentek ezután.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez sajnos ennyi. Mantzelt nem láttam még erre a motorra, az irmscher meg a dbilas 300 körül van, igaz ahhoz

adnak chipet is. Chip nélkül nem sok változást fogsz tapasztalni amúgy :)

Meglátjuk!Egyelőre agyalás szintjén megy a dolog.

"chip"

"ropi"

most nassolni akartok, vagy szerelni? :huh:

Bélpoklos kocka! :D

Link to comment
Megosztás:

az nekem nincs, meg hányan szálnának ki szakadó hóban vagy esőben a kocsiból??? :huh:

Nem lesz ilyen ne parázzatok már... 3 mm csapadék összesen péntekig... (és elsősorban a hegyekben...) az lófütty... az helyi záporokat jelöl.... 5 fok körül írják, szal hidegnek hideg lesz....de jól fel kell öltözni... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz ilyen ne parázzatok már... 3 mm csapadék összesen péntekig... (és elsősorban a hegyekben...) az lófütty... az helyi záporokat jelöl.... 5 fok körül írják, szal hidegnek hideg lesz....de jól fel kell öltözni... :)

parázok de nekem csak annyi kell, hogy ne essen semmi az égből. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.