Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

21-én nem leszek a talin, más programom van. De persze, megoldható az olaj. Mondjuk nálam csak jövő héten

lesz legközelebb, de ha addig kell, akkor bemehetsz érte a boltba (11.ker Kaposvár u. 8. lágymányosi tövénél) is,

csak szólj előtte nekem, odaszólok, és megkapod a kedvezményt rá. :huh:

5ig dolgozom minden nap, bár pénteken lehet el tudnék ugrani érte. Mi a cég neve? és mennyi lenne 1 lityi? Csüt esetleg nem jó neked este úgy mint multkor?

Link to comment
Megosztás:

5ig dolgozom minden nap, bár pénteken lehet el tudnék ugrani érte. Mi a cég neve? és mennyi lenne 1 lityi? Csüt esetleg nem jó neked este úgy mint multkor?

1590 lesz kedvezménnyel az 1L 10W40.

Csütörtökön nem megyek ki Lurdyhoz, meg most a héten nincs is nálam, jövő héten megyek csak olajért.

Link to comment
Megosztás:

Nincsen GSi Astra-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom C20XE. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 5000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az Opel-t a Volkswagen-nel.

Büszkén gondolok a Kadettekre, a Corsákra és számos más Opel típusra. Szeretem a Bosch alkatrészeket, a HELLA lámpát, a hátsó tárcsaféket és a digitális műszerfalat. Itt élek Európa szívében. Száguldásban mi vagyunk a császárok, és igenis az Opel-ban vannak a legjobb motorok!

OPEL, én igy szeretlek!

:huh:

eszement, de jó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.