Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nálunk sincs enyém tied és mi is jól elvagyunk :huh:

egyik isminél van és csak szánni tudom őket. A srác webfejlesztő a csaj meg dolgozik amit tud, mindent úgy vesznek meg, hogy 50-50% fizetéssel. Nyaralni is úgy mentek el, hogy megvárták míg a csajnak is össze jött a mani. Szánalom. Én így nem is tudnék élni, sose nézem mennyit adott ő és mennyit én. Mikor vanda 60at keresett annó az Auchanba mikor megismertem, akkor se néztem. Most ugyanannyit keresünk csak neki vannak egyéb juttatások, most se nézzük.

Link to comment
Megosztás:

egyik isminél van és csak szánni tudom őket. A srác webfejlesztő a csaj meg dolgozik amit tud, mindent úgy vesznek meg, hogy 50-50% fizetéssel. Nyaralni is úgy mentek el, hogy megvárták míg a csajnak is össze jött a mani. Szánalom. Én így nem is tudnék élni, sose nézem mennyit adott ő és mennyit én. Mikor vanda 60at keresett annó az Auchanba mikor megismertem, akkor se néztem. Most ugyanannyit keresünk csak neki vannak egyéb juttatások, most se nézzük.

Én is a régi családi alternatívát követem miszerint nekem kell a többet hozni a konyhára legalábbis apumtól én ezt a nevelést kaptam, és én sem nézem ki mennyit hoz ha egy kapcsolatban élsz teljesen mindegy hogy élletárs , vagy feleség ha a háztartás KÖZÖS akkor minden az és nekem ebbe ahogy neked is a kassza is bele tartizok! teljesen jól gondolkodsz ilyen téren te is :)

Mondjuk engem kellemetlenül érintene ha úgy kell együtt élni egy nővel hogy 3* annyit keres mint én, ez elég kellemetlen egy férfire nézve :huh:

Link to comment
Megosztás:

fájnöli van autóm

a teljes sztori:

Szegedről kereskedésből vettem egy B vectrát x18xe1 - jónak tűnt , haza hoztam, Patyi és a Schiller is felhomályosított hogy azonnal vigyem vissza... megtörtént.

Szuper, vadászat tovább... mult vasárnap felkerült egy ugyanilyen ezüst B veci X18XE1 hasznaltautora.hu-ra.

Budán lakik a mostmár régi tulaj, átmentem szerelő cimbivel megnéztük szép. Szombaton Patyi is rálesett nekem ő is bólogatott. Ma már azzal jöttem.

Digit klíma, elek tükör-ablak, nagy computer, gyári kulcs(ok), riasztó, kp. zár, állítható kormány,faberakás ( hamar kicserélem!) ... stb. Stilauto SR 500 16" felni, téliguma lemezen.

Amúgy az eladó srác nagyon korrekt volt! Mindenkinek ilyet kívánok!

na evvan...

Link to comment
Megosztás:

Kiscsajok kajálják miii ? :D

Mert ha nem tartja senki kordában, akkor egyszercsak husssssss, elszáll :D

Kiscsajokat (>18!) nem érdekli az autós téma, nekik más dologban kell villantani :D

:) :D :D

Ezen a pályán mi is mentünk :lol: Téligumival 15 fokban király volt, az első 1km-en elmelegedtek, utána mintha vajon mentünk volna :P

15.jpg

Régi szép idők... :huh:

Link to comment
Megosztás:

deja vu :huh: :)

miért, mi volt a baja?

soroljam?

alulról nem tudtuk megnézni, és mint kiderült alul ami sérülhet az sérült is volt.

Nyúlvány, szilent. féltengely szimeringek, stabrudak, leömlő repedve, stb stb. felül nem látszott semmi.

amugy a Schiller 810.000 től indította az árajánlatot a szervízre...

Link to comment
Megosztás:

soroljam?

alulról nem tudtuk megnézni, és mint kiderült alul ami sérülhet az sérült is volt.

Nyúlvány, szilent. féltengely szimeringek, stabrudak, leömlő repedve, stb stb. felül nem látszott semmi.

amugy a Schiller 810.000 től indította az árajánlatot a szervízre...

Egész jó vétel lett volna a GSi után! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kiscsajokat (>18!) nem érdekli az autós téma, nekik más dologban kell villantani :D

Ezen a pályán mi is mentünk :lol: Téligumival 15 fokban király volt, az első 1km-en elmelegedtek, utána mintha vajon mentünk volna :D

http://opel16v.hu/galeria/42/15.jpg

Régi szép idők... :huh:

Kár hogy nincs hangos kép és hallanánk azt hogy: Szúrd neki Gabika bal5 kicsit dob , utána husszú egyenes 6 szúrodneki baz+ :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.