Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majd ha 10-en buliztok a vezetőséggel együtt akkor előretör a renitens klubom! :huh:

Úgy lesznek kalkulálva a belépők, hogy megérje akár csak emiatt is tagnak lenni...és igazából aki nem az...az így járt...a lehetőség adott... :) Ez egy klub...első sorban a klubtagokért...és másodsorban jönnek csak az egyéb userek...ezt el kell fogadni...

Link to comment
Megosztás:

Úgy lesznek kalkulálva a belépők, hogy megérje akár csak emiatt is tagnak lenni...és igazából aki nem az...az így járt...a lehetőség adott... :huh: Ez egy klub...első sorban a klubtagokért...és másodsorban jönnek csak az egyéb userek...ezt el kell fogadni...

Ez egy olyan kérdés, hogy akarsz-e klubtag lenni,vagy nem. Az indíttatás, ha csak anyagi, akkor hülyeség az egész SZERINTEM.

Link to comment
Megosztás:

Úgy lesznek kalkulálva a belépők, hogy megérje akár csak emiatt is tagnak lenni...és igazából aki nem az...az így járt...a lehetőség adott... :) Ez egy klub...első sorban a klubtagokért...és másodsorban jönnek csak az egyéb userek...ezt el kell fogadni...

Ez egy olyan kérdés, hogy akarsz-e klubtag lenni,vagy nem. Az indíttatás, ha csak anyagi, akkor hülyeség az egész SZERINTEM.

Khmm Khmm...akkor nem csak én látom így! :huh:

Pont ez az amiben nem értek egyet én sem.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy olyan kérdés, hogy akarsz-e klubtag lenni,vagy nem. Az indíttatás, ha csak anyagi, akkor hülyeség az egész SZERINTEM.

Meg szeretnénk különböztetni a tagot a nem tagtól... adni szeretnénk a tagoknak...Aki nem tag és eljön annak a plusz bevételéből a kövi talin a tag ingyen sört fog kapni, vagy lesz nekik ingyen tali...nagy vonalakban...ez lenne az irány...

Link to comment
Megosztás:

Meg szeretnénk különböztetni a tagot a nem tagtól... adni szeretnénk a tagoknak...Aki nem tag és eljön annak a plusz bevételéből a kövi talin a tag ingyen sört fog kapni, vagy lesz nekik ingyen tali...nagy vonalakban...ez lenne az irány...

Inkább nem indítok flamet! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Meg szeretnénk különböztetni a tagot a nem tagtól... adni szeretnénk a tagoknak...Aki nem tag és eljön annak a plusz bevételéből a kövi talin a tag ingyen sört fog kapni, vagy lesz nekik ingyen tali...nagy vonalakban...ez lenne az irány...

Vájá klub szempontból tök rendben van a dolog szerintem, de ha vkit ez nem érdekel ako ne legyen tag. Én abszolut amellett vagyok, hogy legyen minél több tag, csak ha vki magától nem érti a lényeget, ami el van mondva, ako nincs értelme győzködni. És persze egy klubos fórumon/társaságban hangoztatni, hogy hülyeség a tagság, az megint nem ok SZERINTEM.

Link to comment
Megosztás:

Vájá klub szempontból tök rendben van a dolog szerintem, de ha vkit ez nem érdekel ako ne legyen tag. Én abszolut amellett vagyok, hogy legyen minél több tag, csak ha vki magától nem érti a lényeget, ami el van mondva, ako nincs értelme győzködni. És persze egy klubos fórumon/társaságban hangoztatni, hogy hülyeség a tagság, az megint nem ok SZERINTEM.

ez így van...csak aki nem tag, az nyilván ne várja el ugyan azt egy klub részéről amit egy tag kap...Lesznek lehetőségek...aki ezzel nem él, hát istenem...mindenkinek adott a lehetőség, hogy él e vele vagy sem...ha nem, akkor sem fog sírva fakadni senki sem... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehetnél pl konstruktív is, fikabajnok sok van errefele...az a legkönnyebb... :)

Ezt mondtam neki én is...hogy lehet tenni azért, hogy ne így legyen...lehet szervezkedni, segíteni, zsebbe nyúlni, telefonálni, intézkedni...a lehetőség adott...de olyan aki csak szövegel...hát az....háááát... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.