Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha lacházáig kibírod még, akkor viszem a műszerem és tesztelhetjük.

Hozd mindenképpen :)

ja amugy lol, bc szerint 13,6 itt valami nagyon el van b@szva....pedig most tényleg úgy vezetem mint egy szívódízelt :huh:

lehet, hogy az utángyártott lambdaszonda? nincs valakinek egy másik tesztre?

Link to comment
Megosztás:

Hozd mindenképpen :)

ja amugy lol, bc szerint 13,6 itt valami nagyon el van b@szva....pedig most tényleg úgy vezetem mint egy szívódízelt :huh:

lehet, hogy az utángyártott lambdaszonda? nincs valakinek egy másik tesztre?

nekem van egy a garázsba ami lehet h kipihente magát és újra jó lett.. de ez megint nem az a kategória, hogy másik xart belerakni mert elég xar kicserélni...

Link to comment
Megosztás:

Rendben, viszem. :huh:

Ha a lambdaszondára gyanakodsz, akkor pedig húzd szét a csatiját és próbáld ki úgy. Amint üzemmeleg lesz a motor, be fog villanni a Check-lámpa, de a fogyasztásodnak javulnia kell, ha az a ludas.

Némileg életveszélyes úgy hideg motorral közlekedni, ha valaki megszokásból megy :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

István nekem is nagyon hasonlót produkál(t) a cuccom. Amikor volt az évzáró Demó rámért de persze akkor végigkúrtam neki tiltó előtt váltva az étteremtől a körforgalomig meg vissza (ahol túl is csúsztam a lejárón szal záróvonalnál vissza) de akkor meg persze b@szott csinálni. Mindenesetre a kütyü szerint az alapjáratim jó volt csak a pillangópotim vagy mim szarozhatik. De már nem szarozik vagy nemnagyon szal nemtom :huh:

De a fogyim közel fele Rediének szal nagy baj nincs :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

nyomatékból alázok :) :D :D

ennek most tökmindegy, hogy rúgom neki, vagy max 2500-nél váltok ugyanannyit eszik :huh:

Hihi,nyomatékból...lendületből öreg,úgy kell alázni a szívóval ML55-öt! :lol:

Csak aztán utol ne érjen a köv lámpánál,mert cipóra rugják a fejed! :D

A corsa érdekes.Ha nem b@szom neki,akkor 8 felett eszik városban,de ha tolom neki lemegy 7,5 körülire. :D

Tegnap az árpád hídon a külsőben majdnem fogtam egy fiatot hátulról,mert a kiscsaj kijött a margit szigeti kijárónál úgy,hogy el sem nézett balra.Én meg jöttem 70 körül.Toltam a satut és a fényszórót is neki,de rá se bagózott,sőt a flóriánnál még kérdően nézett rám.

Link to comment
Megosztás:

Hihi,nyomatékból...lendületből öreg,úgy kell alázni a szívóval ML55-öt! :lol:

Csak aztán utol ne érjen a köv lámpánál,mert cipóra rugják a fejed! :D

A corsa érdekes.Ha nem b@szom neki,akkor 8 felett eszik városban,de ha tolom neki lemegy 7,5 körülire. :D

Tegnap az árpád hídon a külsőben majdnem fogtam egy fiatot hátulról,mert a kiscsaj kijött a margit szigeti kijárónál úgy,hogy el sem nézett balra.Én meg jöttem 70 körül.Toltam a satut és a fényszórót is neki,de rá se bagózott,sőt a flóriánnál még kérdően nézett rám.

Gondolom, várta, hogy elkérd a telcsiszámát :huh: :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.