Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

inkább pénteken, ott mát megszokott hogy 5 percig játszunk :huh:

hat ezt nem hiszem el ...

:D :) :D :D :D

szertintem alaposan fel kéne készülni alkatrészekböl már .. mert ez igy nem jo :lol:

én 1x probaltam ki még az OMV kuton de én legalább visszaadtam 1 darabban

Link to comment
Megosztás:

Jah...board szerint 6.1 ami mondjuk legyen 7 lici maxon valójában...végig 140-150 között....380 km oda vissza...hibamentesen... :D :huh:

Na ne etess hogy 150 el mentél és 6 litert evett a Veki! :) :D :D Mondjuk egy 7,8-8,4 ben kiegyeznék veled! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ne etess hogy 150 el mentél és 6 litert evett a Veki! :huh: :) :D

Már a múltkori Szegedtúra után is írtam... amikor meg voltunk Viktorékkal Galyatetőn akkor 6.7 lett a bc-s mérés...

Nagyobb injektorok vannak benne, így ez picivel több mint amit a bc mér...ezért írtam a 6.1-re 7 licit...nem toltam neki...és ha nem kenem, akkor nem is zabál...a turbó az már csak ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Ha a gyári 304ccm helyett most 470-et nyom bele egységnyi idő alatt akkor a 6,1-ből 9,4 lesz.

Nagy injektorokkal a BC egyáltalán nem stimmel. Telitankok között milyen fogyasztás jön ki? vagy úgy nem szoktad kiszámolni?

Nem számoltam még...

Viszont ezt anno számolgattunk, hogy valóban ennyivel nagyobb, de ez csak teljes terhelésen jelent ennyivel több naftát is...itt meg közel sem volt erről szó...

Nyilván többet tol be, de nem részterhelésen adja ki a sokkal nagyobb fogyit...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.