Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem jó...most szemüveg lesz egy hónapig...mert megsérült a szaruhártya a szememen... :) most pihentetni kell meg krémezni...az mondjuk mókás, bekenni a szemgolyódat krémmel... :lol: :huh:

Gyobbulást :D

Leglább megvan, hogy mi gond.

ui: gondolom, valaki után nagyon meresztgetted a szemed :D

Link to comment
Megosztás:

most épp ennyi.... 2.1 vagyis 400 + hitelátvállalás.

szerencsére nem égető, úgy néz ki hogy a fehér már elment vagyis már a bankba beadtuk a papirokat.

legfeljebb anya jár vele.

aztán ha égető lesz akkor kiárulom, és 0 ft + hitelátvállalásért eladom. bár ezt azért nem szeretném megvárni...

kb 3 hetünk van még mire a másik megjön... aztán majd lesz valami...

Link to comment
Megosztás:

Szétbaszkurálta a lencse alatt valami porszem...és begyulladt...aztán sosem tudott meggyógyulni...most is úgy néz ki mintha már nem lenne semmi baja, de még 4-5 helyen a hámréteg sérült...meg kell várni amíg meggyógyul, és utána kapok egy másik fajta lencsét...

Szemüveget kellne hordani tán :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha elmész gátlót venni,akkor szólj mert nekem is kell 4db koni(Hátha úgy adnak kedvezményt)...Nagyon úgy néz ki hogy vissza kell emeljem a kocsit :)

Ha kedvezményt adna, lehet én is bevállalnám :D Kérdezd úgy..

Amúgy meg volt egy srác asszem duen, vagy racingbazáron hirdetett.. Koni gátlókat.. kérdeztem tőle.. válasz:

Hello!

Piros koni 216 euro szettbe

Sárga koni 337 euro szettbe

És mindkettő 35 mm-es rugókkal.

Garit majd megkérdem és irok, nyilván számlát nemtudok adni...

Üdv: Andris

Ez még február 3.-án volt...

Akármit rakok be hátra lejjebb nem megy már...Tudod,Én be válaltam,nem csak szájhősködök :D :lol: :D

Ez azért elég kétértelmü iiiigy.. :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szétbaszkurálta a lencse alatt valami porszem...és begyulladt...aztán sosem tudott meggyógyulni...most is úgy néz ki mintha már nem lenne semmi baja, de még 4-5 helyen a hámréteg sérült...meg kell várni amíg meggyógyul, és utána kapok egy másik fajta lencsét...

Nem értem miért nem mész el IDE ? Kocsikra nem sajnálod a suskát magadra meg igen? Megszabadulnál ettől a hülye szemüvegtől, meg lencsétől.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem miért nem mész el IDE ? Kocsikra nem sajnálod a suskát magadra meg igen? Megszabadulnál ettől a hülye szemüvegtől, meg lencsétől.

Tervben van...csak még nem szántam rá magam...ráadásul az ismerőseim közül eddig aki megcsináltatta visszaromlott nekik egy picit...szal nem maradt 0....

Nekik mondjuk nem is volt érdekes, mert a 13-16 diohoz, már felüdülés lehetett az 1-re visszaromlás a műtét után...viszont nekem 1.75 és valszeg 0.5 lenne belőle 1 év múlva...

Szal pont agyalok egy ilyenen, de nálam nem vészes annyira a szitu, hogy feltétlen szükséges legyen egy ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.