Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

okés thx csak kéne vki aki megcsinálja esetleg ebbe ?? vagy megprobáljak irni laci4 nek hátha segit

nekem aztán hiába írsz :blush: :lol:

Petya variállt anno, de neki asszem csak a megtehető km nem volt jó..

Ha jól emlékszem anno Szeles Gabihoz ment ki, neki volt Tech-je, és ott állított be valamit, valami ellenállással...+persze a tech..

ui:meg lettem előzve...

Link to comment
Megosztás:

nekem aztán hiába írsz :blush: :lol:

Petya variállt anno, de neki asszem csak a megtehető km nem volt jó..

Ha jól emlékszem anno Szeles Gabihoz ment ki, neki volt Tech-je, és ott állított be valamit, valami ellenállással...+persze a tech..

ui:meg lettem előzve...

Az ellenállással nálam szórakoztunk amikor a vectra digit volt bent, hogy a tankszintet be lehessen lőni az astrába...

Link to comment
Megosztás:

Akkor már én is kérdezek egyet. :lol:

Milyen vízhűtőket szoktak használni LET F Astrákhoz? Cali C20LET, Astra 1.7 Isuzu TD? :blush:

Azt már tudom, hogy a benzinesek nem passzolnak és az 1.7 Opel TD (német motoros) se jó valószínűleg, mert annak is egészen fönt van a bemenete a termosztátról.

Link to comment
Megosztás:

Akkor már én is kérdezek egyet. :lol:

Milyen vízhűtőket szoktak használni LET F Astrákhoz? Cali C20LET, Astra 1.7 Isuzu TD? :blush:

Azt már tudom, hogy a benzinesek nem passzolnak és az 1.7 Opel TD (német motoros) se jó valószínűleg, mert annak is egészen fönt van a bemenete a termosztátról.

Nekem 1.7 isu volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.