Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is ezen agyalok hogy mennyire igaz ez. Pl a 6-os km az M7-en az érdekes mert az kb az osztyapenkó. és ha az M1re kiírták hogy 10.6 akkor az M7re is ki kellett volna.

Még annyi hogy ÚGY TUDOM hogy az M0-án is vannak kamok az igaz, de úgy tudom azért nem kell nagy doboz és azért nem láccik mert nem abban csak egy fényképezőgép van ami beküld egy képet időponttal egy benti szervernek, és x út után van mégegy ami ugyanazt csinálja és így számolja a sebességet és minden a központban van ezért nem kell doboz.

szerintem gyakorlatilag mind1 hol vannak fix kamerák... mert úgyse lehet 140nél többet menni mert 3km-ről bemérnek.....

Link to comment
Megosztás:

szerintem gyakorlatilag mind1 hol vannak fix kamerák... mert úgyse lehet 140nél többet menni mert 3km-ről bemérnek.....

ezt most a saját bőrömön tapasztaltam... majdnem egy hónapja itt Börsön vettem észre hogy mérnek (hátul ipartelepi úton

a tesco mögött), már jó messziről láttam őket (6-700m), le is lassítottam rögtön, de már előtte lekaptak... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ezt most a saját bőrömön tapasztaltam... majdnem egy hónapja itt Börsön vettem észre hogy mérnek (hátul ipartelepi úton

a tesco mögött), már jó messziről láttam őket (6-700m), le is lassítottam rögtön, de már előtte lekaptak... :blush:

hát igen.. ha tudnak bemérnek 1,5kmről utánna még1 kép 1km-re és a végén egy rendszámos..... nagyon sok esetben észrevehetetlen ha közben a forgalmat is figyeled....

Link to comment
Megosztás:

hát igen.. ha tudnak bemérnek 1,5kmről utánna még1 kép 1km-re és a végén egy rendszámos..... nagyon sok esetben észrevehetetlen ha közben a forgalmat is figyeled....

Még veszélyes is, mert nem tudsz felszabadultan a forgalomra koncentrálni,

hanem elterelik azzal a figyelmet, hogy lesni kell, hol állnak. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom a Roli féle ügyből fakad ez az idegenkedés :lol:

Én se fogom kipróbálni, mert már régóta pozitív tapasztalataim vannak más olajjal, amihez egész jó áron tudok hozzájutni.

Attól természetesen lehet még jó olaj, de max ingyen próbálnám ki és max egy XE-ben, LET-be még ezt az MOS2-es 10W40-et se fogom beletenni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én se fogom kipróbálni, mert már régóta pozitív tapasztalataim vannak más olajjal, amihez egész jó áron tudok hozzájutni.

Attól természetesen lehet még jó olaj, de max ingyen próbálnám ki és max egy XE-ben, LET-be még ezt az MOS2-es 10W40-et se fogom beletenni. :blush:

Jóvammá akinek jól megy és let-ben utazik :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.